Poloha

Nedaleko rajského Mauritia a jeho úchvatných pláží se nachází ostrov Réunion, který je vzhledem ke své působivé krajině, sopečné aktivitě a příjemnému klimatu často přirovnáván k proslulým Havajským ostrovům.Ostrov vulkanického původu nabízí možnost dovolené plné poznání a sportovních aktivit. Réunion – to jsou divoká pohoří, přesahující výšku 3 000m a pokrytá hustými deštnými pralesy s vodopády, sopky, které se někdy probudí ke své aktivitě.Bujnou vegetaci zároveň střídá poušť či měsíční krajina na “al Plaine des Sables”.To vše je Reunion a ještě maličkost, na rozdíl od nedalekého Mauricia se zde jezdí vpravo.
V roce 2009 obdržel prestižní cenu World Travel Award jako nejlepší hotel na ostrově.
  • 49km letiště
  • 0km pláž

Popis hotelu

Vzdálenost od letiště cca 45 minut jízdy, 50km od hlavního města St. Denis a od správního střediska St. Gilles les Bains cca 3 km. Kdo chce na ostrově Reunion bydlet v pětihvězdičkovém hotelu, pak jedinou adresou, kde mu jeho přání splní je právě zde, protože tento hotel je jediným řazeným v 5ti hvězdičkové kategorii. V roce 2009 obdržel prestižní cenu World Travel Award jako nejlepší hotel na ostrově. Bílá 600m dlouhá písečná pláž L´Hermitage, nejkrásnější korálové laguny Reunionu, která dala hotelu název a 7hektarů tropické zahrady. e možné využít 4 restaurací, všechny mají výhled na bazén a lagunu. Restaurace Odyssée je hlavní restaurací s bufetovým způsobem stravování, L'Orangine představuje vytříbenou delikátní kuchyni s nabídkou "a la carte" v honosném prostředí. Clapotis a  Le Pipangaille, pizzerie s barem, jsou umístěny u bazénu a na pláži.Největší bazén na ostrově (1100m2) s dětskou částí,kajak, potápění, šnorchlování, plážový voleybal, stolní tenis, fitnes je sportovní vyžití, které hotel nabízí se samozřejmým respektem ke korálové laguně v blízkosti hotelu. Hosté mohou využít také populární trekingové výlety po ostrově k vulkánům či vodopádům a poznat tak jedinečnou přírodu tohoto unikátního ostrova. Golfoví nadšenci mají možnost si zahrát na nedalekém golfovém hřišti Les Golfs du Bassin Bleu.

Ubytování a stravování

164 pokojů ve 23 typicky kreolských jednopatrových vilách rozprostřených v zahradě - všechny pokoje jsou orientovány k moři (ve výhledu přímo na moře brání vegetace). Pokoje jsou rozděleny do 4 kategorii včetně family room se dvěma ložnicemi, family room jsou se 68m2 nejprostornějšími pokoji v hotelu. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností pobytu s polopenzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Reunion-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000