Poloha

Nedaleko rajského Mauritia a jeho úchvatných pláží se nachází ostrov Réunion, který je vzhledem ke své působivé krajině, sopečné aktivitě a příjemnému klimatu často přirovnáván k proslulým Havajským ostrovům. Ostrov vulkanického původu nabízí možnost dovolené plné poznání a sportovních aktivit. Réunion – to jsou divoká pohoří přesahující výšku 3000 m a pokrytá hustými deštnými pralesy s vodopády a sopkami, které se někdy probudí ke své aktivitě. Bujnou vegetaci zároveň střídá poušť či měsíční krajina na “al Plaine des Sables”.
V roce 2009 obdržel prestižní cenu World Travel Award jako nejlepší hotel na ostrově.
  • 49km letiště
  • 0km pláž

Popis hotelu

Vzdálenost od letiště cca 45 minut jízdy a hlavní město St. Denis je od hotelu vzdáleno 50 km. V roce 2009 obdržel hotel prestižní cenu World Travel Award jako nejlepší hotel na ostrově. K hotelů náleží bílá 600 m dlouhá písečná pláž L´Hermitage. Samotný hotel postaven v kreolském stylu je zasazen v tropické zahradě plné kokosových palem. V areálu hotelu najdeme jeden z největších bazénů na ostrově včetně speciální dětské části. Dále je hostům k dispozici vybavení pro potápění potápění a šnorchlování, plážový voleybal, stolní tenis a fitness. Hosté mohou využít také populární trekingové výlety po ostrově k vulkánům či vodopádům a poznat tak jedinečnou přírodu tohoto unikátního ostrova. Golfoví nadšenci mají možnost si zahrát na nedalekém golfovém hřišti Les Golfs du Bassin Bleu. V blízkosti hotelu se nachází korálová laguna.

Ubytování a stravování

Pokoje jsou rozděleny do 3 kategorií - Superior Room, Deluxe Room a Junior Suite. Pro rodiny s dětmi je možné propojení pokojů. Stravování zajišťují 3 restaurace zaměřující se na mezinárodní i místní kuchyni. Pobyt je možné zajistit se snídaní nebo polopenzí. Hosty potěší i hotelový bar a kavárna.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Reunion-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.