Poloha

Ideální poloha na strávení klidné dovolené, krásná několik set metrů dlouhá písečná pláž , v pomyslném stínu impozantní hory Le Morne Brabant zapůsobí na každého návštěvníka. Hostům Lux Le Morne, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou se nabízí široký výběr možností například na výlety. Jedním z nich je 20km vzdálený národní park - Black River Gorges National Park, jedná se o největší a nejdostupnější přírodní park na Mauriciu, byl zřízen kvůli zachování posledního původního zdejšího pralesa, kde je více než tři sta druhů rostlin včetně několika endemitů.
all inclusive resort
  • 59kmletiště
  • 0mpláž
  • 56kmPort Luis
  • 2,7kmgolf

Popis hotelu

Resort je tvořen patrovými pavilony – domky v koloniálním stylu, k dispozici je 64 pokojů superior a 85 suite (jsou lokalizovány blíže k pláži, některé lze propojit a získat tak apartmán vhodný pro rodinu s dítětem).Relaxovat můžete u některého ze čtyř bazénů (jeden s částí pro děti), dopřát si můžete také masáže nebo lázeňské procedury v hotelových lázních Lux Me Spa and Fitness. Pro děti je připraven mini club – Twinkle. Sportovci zde najdou možnosti k plážovému volejbalu, stolnímu tenisu, tenisové kurty, jízdní kola

Ubytování a Stravování

Základní ubytovací jednotkou jsou zde superior pokoje s obytnou plochou 42m2,všechny pokoje mají klimatizaci, LCD TV, WI-Fi připojení, trezor, vysoušeč vlasů, prostornou koupelnu, vlastní terasu, výhled na zahrady nebo na moře. V hlavní restauraci The Kitchen jsou podávána jídla formou bufetu, milovníci romantických výhledů na moře jistě uvítají posezení v plážové restauraci – The Beach, kde najdou speciality středomořské a italské kuchyně. Asijská kuchyně má své zastoupení v thajské restauraci Nipa, rovněž zde s krásným výhledem na moře a horu Le Morne. Za příplatek je možné si k polopenzi zajistit all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000