Poloha

Ostrov Kos, ležící v Egejském moři, patří do souostroví Dodekanesos. Společně s ostrovem Karpathos je druhým největším ostrovem souostroví. Jeho rozloha je asi 295 km2. Ostrov je vzdálen asi pět kilometrů od tureckého pobřeží. Kos je znám svou lékařskou univerzitou, kterou navštěvoval průkopník první moderní medicíny Hippokrates. U zdejšího památného platanu, který zde podle tradice před dvěma a půl tisíci lety zasadil, si lékaři určitě připomenou svou lékařskou přísahu.
Krásný hotel u krásné pláže.
  • 12km letiště
  • 18km centrum Kos
  • 0m pláž

Popis hotelu

Luxusní hotel je situován ve velké zahradě, přímo u krásné písečné pláže, 12 km od letiště a cca 3 km od střediska Mastichari s obchody a tavernami. Hotelový komplex disponuje vstupní halou s recepcí, několika restauracemi a bary, konferenční místností, internetem, půjčovnou automobilů a kol, obchodem se suvenýry a mini klubem. Hosté mohou dále využívat několik bazénů (3 dětské), 4 tenisové kurty, fitness a malé lázeňské centrum (masáže, sauna, pára, jacuzzi). Squash, volejbal, basketbal, plážový fotbal, vodní sporty.

Ubytování a stravování

Moderní hotel nabízí ubytování ve 232 pokojích situovaných v hlavní budově a v oddělených budovách (bungalovy, junior apartmá, apartmá - přímo u pláže). Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000