Poloha

Tento špičkový vilový resort leží na jihozápadním pobřeží hlavního hlavního ostrova Mahé – na pláže Anse Louis.Hlavní ostrov Mahé obydluje téměř 90% seychelské populace (přes 72tis. lidí), právě populace na tomto ostrově ukazuje velmi širokou etnickou rozmanitost celého seychelského souostroví – místní mají totiž africký,indický, čínský a evropský původ.Je zde samozřejmě také hlavní centrum obchodu a sídlo vlády.
luxusní vilky s all inclusive
  • 25min autemletiště
  • 30min autemhlavní město Victoria

Popis hotelu

Resort je řazen do mezinárodního hotelové sítě –The Leading Hotels of the World. K dispozici je pouze 30 ubytovacích jednotek – vilek, všechny s privátním bazeném. Vilky jsou rozděleny do dvou kategorií Maia Signature Villa a Ocean Panoramic Villa. Samozřejmostí je servis v podobě diskrétního osobního komorníka, který plní hostům přání 24hodin denně, pokud se hosté rozhodnou připraví jim komorník snídani v jejich vile, přinese drink k bazénu na terasu nebo zajistí romantickou večeři na pláži. Sportovní aktivity (v nabídce je několik možností nemotorizovaných vodních sportů – kajak, canoe,windsurfing, šnorchlování, potápění) můžete kombinovat relaxačním odpočinkem v místních Balineských lázních.

Ubytování a Stravování

Všechny vilky jsou velmi prostorné, zaujimají plochu kolem 250 m2, vilky s označením panoramic umožňují svým hostům nerušený 180 stupňů široký panoramatický výhled na moře. Všechny vilky jsou klimatizované, k dispozici je také střešní ventilátor, samozřejmostí je telefon, trezor, DVD přehrávač, iPod dokovací stanice, WiFi, minibar, trezor, kávovar, výrobník ledu, koupelna umožňuje využití rovněž venkovní sprchy. Maximální možnost soukromí, privátní zahrada, gazebo a v neposlední řadě velmi elegantně zařízený interiér splňující nároky kategorie 5* sladěný v příjemných barvách to vše přispívá k jedinečnému zážitku z pobytu. Místní kuchaři čerpají inspiraci ve francouzské, ale také v asijské, středomořské a kreolské kuchyni.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Mahé-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.