poloha

Resort - vilový komplex se nachází v letovisku Tsilivi (severovýchodní pobřeží ostrova), Vzdálenost od nejbližší pláže je cca 50 m, vzdálenost od letiště je 9 km a od hlavního města Zakynthos cca 5km. Centrum letoviska Tsilivi je v dosahu chůze cca 500m, kde najdete taverny, restaurace, obchůdky a bary.
Vilový resort nacházející se přímo v centru Tsilivi.
  • 9km letiště
  • 5km město Zakynthos
  • 50m pláž

popis vily

Vilový resort se rozkládá na ploše 5000m2 a tvoří jej 7 patrových vilek, každá se samostatnou zahradou a privátním bazénem. Součástí vily je také balkon a veranda se zahradním nábytkem. Samozřejmostí ve vybavení vily je rovněž klimatizace, trezor a privátní parking. V ceně pronájmu je každodenní úklid a výměna ložního prádla. K zajištění je také dětská postýlka.

ubytování a stravování

V přízemí každé vily je jedna ložnice a na patře další dvě (jedna double a jedna TWIN), takže ve vile může být ubytováno 6-8 osob. V přízemí vily se nachází rovněž obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem. Plně vybavená kuchyň splní všechny Vaše nároky (sporák, lednice, mraznička, mikrovlnka, toustovač, konvice, pračka, sušička, žehlička a žehlící prkno). V každé ložnici je plazmová TV a rovněž každá ložnice má k dispozici svoji koupelnu. Ve vile je rovněž připojení na internet (laptop je možné za poplatek půjčit). Ubytování je zajištěno bez stravy.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000