Poloha

Boutique hotel, s možností pobytu all inclusive, se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží, Eagle Beach, pouhých 10km od letiště a hlavního města Oranjestad. Do hlavního města se dostanete elektrickým vláčkem, který jezdí zdarma přímo od hotelu. Aruba je jednou ze 4 členských zemí Nizozemského království. Romantický ostrov leží v Karibském moři, pouhých 28km severně od venezuelského pobřeží. Aruba, nazývaná „perla Nizozemských Antil“, nabízí krásné dlouhé pláže s jemným bílým pískem u azurově zbarveného moře. Ostrov samozřejmě žije z přízně turistů, kteří zde najdou téměř všechny kategorie ubytování, ale i na tomto ostrově se hlavně na severu a ve vnitrozemí najdou místa dosud málo dotčená civilizací s nádhernými přírodními scenériemi a členitými horami.
Možnost dokoupení programu all inclusive.
  • 10kmletiště
  • 500mgolf
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hostům jsou k dispozici 2 restaurace (italská a francouzská-steak house) sushi bar, bistro a café bar na pláži, bazén, fitness, místní knihovnu, spa centrum, které nabízí kromě jiné hodiny jógy a pilates, aromaterapii a reflexní masáže, dále potápěčské centrum, obchod se suvenýry, služby prádelny a půjčovna aut.

Ubytování a Stravování

Ubytování je rozděleno na pokoje s výhledem do zahrady a na moře a na 1 ložnicové suite. Každý pokoj je vybaven LCD TV, pracovním stolem, obývací částí s posezením, WiFi připojením, trezorem, ledničkou, mikrovlnkou, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje a koupelnou s toaletou. Ubytování je základně nabízeno bez stravy s možností dokoupení snídaně, polopenze nebo programu all inclusive.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.