Poloha

Hotel leží na západním pobřeží ostrova Mauricius přímo na Wolmar beach , což je osmiset metrová součást známe oblasti Flic en Flac s úžasným výhledem na zátoku Tamarin Bay. Svůj zdejší pobyt si můžete zpestřit výlet do hlavního města Port Louis , jehož centrum je tvořeno starými uličkami s budhistickými a hinduistickými památkami, pagodami a chrámy. Nemůžete vynechat známe poštovní muzeum s nejznámější známkou světa – Modrý Mauricius. Za zhlédnutí stojí také muzeum symbolu ostrova, vyhynulého ptáka blbouna nejapného - doda.
hotel vilového typu
  • 48kmletiště
  • 0mpláž
  • 35kmPort Luis
  • 14kmTamarina Golf Club

Popis hotelu

V roce 2012 a 2013 obdržel tento resort prestižní cenu World Travel Award jako nejlepší světový ostrovní resort. Zcela unikátní koncept tohoto resortu nabízí ubytování pouze v 65ti prostorných vilách rozložený v krásné tropické zahradě na celkové ploše 27 hektarů.Každá vila má vlastní privátní bazének a zahradu, což zajistí dostatečné soukromí. Tuto formu ocení především rodiny s dětmi, či zamilované páry, které vyhledávají především ničím nerušenou dovolenou. Některé z vil jsou propopojené, bazény u jednotlivých vil jsou ve třech různých velikostech, 14, 25 a 56m2.. Relaxovat můžete také ve zdejších lázní Maradiva’s Spa, které nabízí několik druhů treatments včetně ayurvedy.

Ubytování a stravování

Kapacita hotelu je rozdělena do pěti kategorií od garden suite pool vily s obytnou plochou 163m2, přes Exclusive Suite pool Vilu s plochou 220m2 až po Presidental Suite pool vilu s obytnou plochou 345m2. Všechny vily mají svůj privátní bazének, k dispozici je také komorník. Komfortni vybavení každé vily:obývací pokoj s jídelním koutem, prostorná šatna, koupelna, zahradní sprcha, 24hodinová pokojová služba, AC+stropní ventilátor, plazma TV, DVD, internet připojení, trezor, minibar, kávovar značky Nespresso. Gurmáni si přijdou na své ve dvou zdejších restauracích. The Coast2Coast restaurant servíruje mezinárodní ,středozemní a místní mauricijskou kuchyni. V restauraci CILANTRO se podávají speciality asijské a indické kuchyně.Z široké nabídky špiškových vín a destinálátů si můžete vybírat v The Breakers Lounge Bar.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000