poloha

Hotel je situován pod horami na vyvýšenině s krásným výhledem na moře a okolní scenérii. Klidnější přímořské středisko Agios Ioannis Peristeron leží na jihovýchodním pobřeží mezi dvěma letovisky, Benitses a Moraitika, přibližně 17 kilometrů od hlavního města Kerkyra.
Písčito-oblázková pláž se může pochlubit prestižním oceněním „modré vlajky“, udělované Evropskou unií za kvalitu pobřeží.
  • 16km letiště
  • 17km centrum
  • 100m pláž

popis hotelu

Hlavní hotelová restaurace nabízí kromě specialit místní a mezinárodní kuchyně i překrásný výhled na pobřeží Jónského moře. Hostům je k dispozici venkovní bazén se slanou vodou, 2 bary, sauna, tělocvična, turecká lázeň, možnost masáží. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé. Lehátka, slunečníky i osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Písčito–oblázková pláž s dřevěnými moly je vzdálena cca 200 m.

Ubytování a stravování

Komfortně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, satelitní televizí, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo do okolí. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností doobjednání All Inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Kerkyra -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.