Poloha

Luxusní hotel ve stylu velkolepého paláce se nachází ve středisku Lara v blízkosti města Antalya. V Laře se množství luxusních hotelů poskytující dokonalé služby především systémem ultra all inclusive. Na výstavbu resortu bylo použito několik tun zlata, tisíce křišťálů nebo pravý italský mramor. Návštěvu tohoto hotelu si nenechali ujít ani známé osobnosti showbyznysu jako Mariah Carey, Seal, Tom Jones, Paris Hilton a mnoho dalších. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.
Přepychová dovolená v paláci
  • 16kmletiště Antalya
  • 12kmcentrum Antalya
  • 8kmcentrum Lara

Popis hotelu

Hotel poskytuje služby na nejvyšší úrovni, vaše dovolená v tomto hotelu se tedy jistě stane nezapomenutelnou. Nachází se zde 9 restaurací s vynikající tureckou, francouzskou, thajskou, japonskou, ruskou i mezinárodní kuchyní, unikátní podmořská restaurace servírující mořské plody, 10 barů, sklep s nabídkou vín z celého světa, taneční sály, živá hudba, noční klub, jazzový klub, diskotéka, kinosály, kasino, dětský klub, kosmetický salon, kadeřnictví, obchody, fitness centrum, bazén s kanály a italskými gondolami, bowling či amfiteátr s 900 místy k sezení. Perlou hotelu je luxusní bazén v zahradách a obří akvárium se 4 částmi se zastoupením podmořského života ze Středozemního moře, Rudého moře, Karibiku a Indického oceánu. Luxusní lázně se rozkládají na ploše 7500m² a nabízejí prvotřídní relaxaci, vnitřní bazény, saunu, turecké lázně hamam, meditační místnost, Balijské a Thajské masáže a různé lázeňské procedury.

Ubytování a Stravování

K dispozici jsou luxusně zařízené pokoje a apartmá několika kategorií ve 3 různých křídlech. Evropské křídlo je v postmoderním stylu, Anatolské křídlo je v tradičním otomanském stylu a Dolmahce je luxusní tradiční palácové křídlo. Každý pokoj nabízí jedinečný výhled na pohoří Taurus, most „Da Vinci“, bazény či částečný výhled na moře. Všechny pokoje mají klimatizaci, připojení k internetu, plazmovou TV, koupelna je vybavena kosmetickými potřebami značky Hermes, župany, pokojová služba vám bude k dispozici 24 hodin. Pobyt je zajištěn s programem all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018