POLOHA

Hotel je umístěn v tiché části Marmarisu přímo u pláže, přibližně 2km od centra střediska a ve vzdálenosti 90km od letiště Dalaman nebo 140km z letiště v Bodrumu.
Hotel s privátní pláží u Středozemního moře vhodný pro páry i rodinnou dovolenou.
  • 90kmletiště Dalaman
  • 140kmletiště Bodrum
  • 2kmMarmaris centrum

POPIS HOTELU

Moderní hotel po kompletní rekonstrukci v roce 2013 leží v krásné tropické zahradě přímo u přírodní pláže s hrubozrnným pískem a drobnými kamínky. Vstup do moře je pozvolný. Hostům je v hotelu k dispozici kongresový sál včetně technického vybavení a parkoviště. Hotel nabízí širokou škálu sportovního a společenského vyžití - krytý a venkovní bazén, moderní fitness centrum, vířivku, kulečník, tenis, vodní sporty na pláži, noční klub a Azur spa centrum . Sportovní nadšenci mohou vyzkoušet i další nabízené sportovní aktivity včetně paraglidingu, potápění a plachtění.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Celková kapacita hotelu je 324 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a suite s výhledem na moře, hory, bazén a do okolí a 30 studií s veškerým vybavením. Stravování formou bufetové polopenze je poskytováno v hotelové restauraci Palmyie, k dispozici je také steakhouse, plážová restaurace, kavárna a několik barů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Antalya - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018