Poloha

Belek je známé turistické středisko v oblasti Antalya a především ráj milovníků golfu. Pakliže toužíte po komfortu, maximálním pohodlí a současně chcete plnými doušky užívat nádherné přírody a pláží, vyrážet za poznáním a památkami, či se oddávat pohodovému golfu a dalším sportům, je právě toto místo tou správnou volbou. Rozsáhlý hotelový areál Maxx Royal se nachází přímo u 300 m dlouhé písčité pláže, cca 1 km od centra Beleku a pouze 50 m od golfového hřiště The Montgomerie. Mezinárodní letiště v Antályi je vzdáleno 35 km a transfer trvá cca 50 minut. Nově hotel nabízí transfery z letiště také privátní helikoptérou.
  • 34kmletiště
  • 45kmcentrum Antalye
  • 3,3kmcentrum Beleku
  • 0mpláž

Popis resortu

Maxx Royal Belek Golf Resort je nádherný luxusní hotelový komplex se službami na nejvyšší úrovni. Klienti zde mají k dispozici vstupní halu s recepcí, několik bazénů se sladkou i slanou vodou, obchody, kino, diskotéku, konferenční místnosti a prostorný taneční sál. Relaxovat můžete v lázeňském centru Aven Royal Spa, které se rozkládá na ploše 3.000 m² a nabízí speciální masáže, programy na hubnutí a léčebné programy vedené odbornými terapeuty. Dopřejte si kombinaci procedur a tu nejlepší péči o Vaše tělo v nádherném prostředí. Pro nejmladší hosty je připraven Mini-club (děti 4-7 let), Junior-club (8-12 let) a Teenage club (13-17 let), vnitřní a venkovní animace pro děti a Maxxiland (dětský svět s mnoha atrakcemi a zábavou pro děti do 12 let). K dipozici je také Dinopark, herna, Cobra Kingdom Aquapark. Hotel pořádá také animace a večerní show pro dospělé. Sportovní vyžití – sportovním nadšencům jsou k dispozici dvě profesionální fotbalová hřiště, několik tenisových kurtů (antukové a betonové), fitness (profesionální trenéři mohou připravit tréninkový program navržený speciálně pro Vás, a pokud si budete přát, mohou připravit také dietní program) a špičkové 18-jamkové golfové hřiště Montgomerie Maxx Royal, situované přímo u hotelu. Dále lze využít nabídky vodních sportů – vodní gymnastika, vodní pólo, surfování, kanoe, vodní lyže, katamarán či potápění.

Ubytování a stravování

Luxusní resort se skládá z hlavní budovy, bloku s rodinnými apartmá a komplexu vilek v zahradě a u bazénu. Bezkonkurenční zážitek z dovolené na Vás čeká ve všech apartmá a vilkách hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort. Ubytování zde, předčí veškerá očekávání. Ubytování je zajištěno v několika typech apartmá a vilek. Apartmá situovaná v hlavní budově s výhledem na moře, bazén či do okolí (rozloha 80 – 220 m², některá apartmá se 2 i více ložnicemi, některá s jacuzzi na balkóně, některá patrová a s přímým vstupem do Relax-bazénu), dále apartmá v terasovitě postaveném bloku, který je s hlavní budovou spojen chodbou (výhled na bazén či do okolí, některá apartmá mají z terasy přímý vstup do bazénu). Hotel dále nabízí ubytování i v několika typech privátních vilek, které jsou situovány v blízkosti golfového hřiště Montgomerie (350 – 630 m², služby komorníka, privátní venkovní bazén, některé vilky mají i vlastní saunu, Turecké lázně a fitness). V restauracích hotelu Maxx Royal se gastronomické zážitky snoubí s perfektním servisem a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře. Jídla si zde vychutnáte skutečně všemi smysly. Servírování jídel a nápojů 24 hodin denně v rámci konceptu "Maxx inclusive". Hotel disponuje hlavní bufetovou restaurací, dětskou restaurací, 4 restauracemi a´la carte (Azure – čínská a japonská kuchyně, Ocean´s – mořské plody a kuchyně Egejského moře, Tangerine – latinsko-americká kuchyně a Bueno Steak House), 9 bary, cukrárnou, čokolaterií (domácí pralinky, teplé a studené čokoládové nápoje), ovocným a zmrzlinovým barem.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.