Poloha

Koh Samui - třetí největší ostrov Thajska se nachází cca hodinu a půl letu z hlavního města Bangkoku. Ostrov leží v Jihočínském moři a díky jemnému bílému písku, panenské džungli s horskými řekami a vodopády a nádhernými plážemi lemovanými stinnými palmami je někdy označovaný za nejhezčí ostrov v Thajsku. Ko Samui je vhodné nejen k odpočinku na nekonečných plážích, ale také pro romantiky a i pro milovníky večerních klubů a diskoték. Jednoduše řečeno – to nejlepší najdete na tomto kouzelném ostrově. Vzhledem k poloze ostrova jsou zdejší klimatické podmínky v průběhu hlavní sezóny poněkud odlišné ve srovnání s ostatními turisty hojně navštěhovanými ostrovy (Phuket, Krabi, Koh Lanta, Phi Phi atd...). Ostrov Koh Samui v období od prosince do konce února postihují deště. Ideálním obdobím k návštěvě tohoto krásného ostrova je březen až červen.
Vydejte se na Koh Samui – jeden z nejhezčích ostrovů v Thajsku.
  • 5kmletiště Ko Samui
  • 10kmChaweng
  • 0mpláž

Popis hotelu

Plážový resort je postavený ve stylu moderní thajské vesničky, byl uveden do provozu v prosinci 2007 a od té doby si získal srdce všech, kteří milují luxus, přátelskou a klidnou atmosféru. Hotel Melati Beach Resort se nachází na pláži Thongson Bay na severu ostrova, jen 10 minut jízdy od letiště. Nejrušnější místo ostrova Chaweng Beach je vzdálené cca 15 minut jízdy. Hotelový komplex dále nabízí všem klientům dvě restaurace s mezinárodní a thajskou kuchyní včetně mořských specialit, dva bazény s bary, fitness, plně zařízené lázeňské centrum a internetovou místnost.

Ubytování a stravování

Moderní a luxusní pokoje jsou plně klimatizované a mají v základním vybavení minibar, varnou konvici pro přípravu kávy či čaje, telefon, televizi se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, terasu či balkón. Ubytování je zajišťováno se snídaní a za příplatek je možné doobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Ko Samui -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.