Poloha

Jižní část Bali, přesněji řečeno východ polostrova Bukit. Letovisko kde hotel leží se jmenuje Nusa Dua a znamená „dva ostrovy“ ,pláž v Nusa Dua je zajímavá tím, že se na dvou místech zatáčí směrem do moře, kde vytváří dva malé ostrůvky, na nichž stojí dva z původních chrámů v této oblasti. Právě po těchto ostrůvcích bylo letovisko pojmenováno. Jsou snadno přístupné, proto byste si jejich návštěvu neměli nechat ujít. Letovisko Nusa Dua si velmi rychle získalo přívlastek „ostrůvku“ přepychu a komfortu, kde si na své přijdou i ti nejbohatší turisté. Zdejší hotely patří k těm nejlepším na celém Bali, obklopují je tropické zahrady s velkými bazény a večer se v nich konají představení balijských tanečnic, ale především jsou zde ty nejlepší pláže, které mají pozvolné svažování do azurového moře. Pláže jsou písečné, dlouhé, široké a klidné. Jsou neustále udržovány v čistotě a to i v době vrcholného přílivu.
all inclusive v tropické zahradě
  • 11kmletiště
  • 0mpláž
  • 21kmcentrum města Denpasar
  • 2kmgolf

Popis hotelu

Velký resort se rozkládá v téměř 11ti hektarové krásné tropické zahradě a nabízí ubytování v téměř 500ubytovacích jednotkách a 10 vilách.Celkem je možnost vybírat z 8mi kategorií pokojů, suite rodiných pokojů (ty mají charakter duplexu) Vily s obytnou plochou 90m2 a 260m2 rozlehlou privátní zahradou s privátním bazénkem uspokojí každého náročného hosta.Pokud se unavíte při některé ze sportovních aktivit, kterých resort nabízí pestrý výběr(např.vodní sporty, tenis,stoní tenis, basketbal,badminton, plážový fotbal, vodní gymnastika), můžete relaxovat a nechat o své tělo pečovat v místních lázních Yhi Spa.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny, mají koupelnu se sprchou, WC, klimatizaci, TV, telefon, mini bar, fén, varnou konvici a balkon nebo terasu, v kategorii typu LEVEL navíc DVD-CD přehrávač, TV obrazovka – 29’’, internet, digitální váha, výběr polštářů. Gurmáni mnohou vybírat z pěti zdejších restaurací - Sorrento Mediterranean (speciality středomořské kuchyně, Sakura Japanese Restaurant (japonská kuchyně), Lotus Asian Garden Restaurant(asijské specialty napříč celým kontinentem), Sateria (plážová restaurace, především na dary more), 24 hour El Patio Cofee Shop (mezinárodní kuchyně+ americké snídaně), a nesmí chybět ani Lobby bar.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Denpasar-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.