POLOHA

Krásný pěti hvězdičkový resort patřící do hotelové sítě Mélia se nachází v západní části ostrova Cayo Santa María. Hotel je určen pouze pro osoby starší 18ti let. Mezinárodní zdravotnická klinika s 24hodinovou péčí se nachází 8 km od hotelu. Resort leží u 400 metrů dlouhé bílé písečné pláži. Ostrov Cayo Santa Maria je ideálním místem pro surfování, plavbu na katamaránu, šnorchlování podél korálových útesů s pestrobarevným životem a objevování přírodních krás.
Hotel je určen výhradně pro dospělé od 18 let
  • 120kmletiště Santa Clara
  • 64kmRemedios

POPIS HOTELU

Luxusní hotelový resort se službami Royal Service je určen výhradně pro dospělé páry. Je vystavěn v nádherné tropické zahradě a nabízí služby all inclusive 24 hodin denně včetně uvítacího koktejlu, pokojové služby a služeb komorníka. Součástí hotelu jsou obchody, moderní fitness centrum a Yhi Spa, kde se můžete oddávat relaxačním masážím. V areálu najdete 2 bazény s lehátky a slunečníky, tenisové a squashové kurty. Hotel nabízí několik vodních aktivit, například potápění, vodní lyžování, windsurfing a podobně.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V resortu jsou k dispozici prostorná Junior Suite se slunnou terasou, která nabízí výhled na zahradu, bazén a oceán. Junior Suite se skládá z obývací části, ložnice s manželskou postelí King size a koupelnou s whirpool. Dále zde naleznete mini bar, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránkou a možností připojení internetu Wi-fi. Stravování v rozsahu all inclusive zajišťují 3 restaurace a několik barů.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Havana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.