POLOHA

Hotelový komplex se nachází 250 m od centra vyhledávaného letoviska Cala d’Or ležícího na východním pobřeží v jedné z nejkrásnějších oblastí ostrova, pro kterou jsou typické zálivy a zátoky s menšími písečnými plážemi. 8 km od hotelu je golfové hříště Vall d’Or, kde mají hoteloví hosté slevu. Cesta z letiště do hotelu trvá přibližně 1 hodinu.
Hotel je vhodný pro klienty vyhledávající pobyt v menším hotelovém komplexu.
  • 60kmletiště Palma de Mallorca
  • 26kmDračí jeskyně
  • 8kmVall d´Or Golf

POPIS HOTELU

Menší butikový hotel postavený v typickém mallorském stylu s rodinou atmosférou se skládá ze 4 dvoupatrových budov umístěných v krásné zahradě o rozloze 7100 m2. V hotelu jsou hostům k dispozici 2 bary, restaurace, venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, dětské hřiště, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, masáže, turecké lázně, fitness. Sportovní vyžití je možné v podobě vodních sportů, dále je k dispozici také stolní tenis, badminton, kriket a půjčovna jízdních kol. Písečná pláž v zálivu Cala Gran je vzdálena cca 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky je možné pronajmout za poplatek.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v osmnácti luxusních pokojích, vybavených v mallorském stylu a 31 junior apartmánech o rozloze 50 m2. Všechny pokoje mají koupelnu s hydromasážní vanou a balkon. Strava formou bohaté bufetové polopenze je podávána v hotelové restauraci nebo otevřené terase s vyhlídkou do zahrady

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.