POLOHA

Mezzatorre Resort & Spa je považován za jeden z nejlepších hotelů v Evropě. Leží na severozápadní straně ostrova. V blízkosti se nachází městečko Loco Ameno, kam je z hotelu zajištěna kyvadlová doprava. Ostrov Ischia leží v Neapolském zálivu. Je sopečného původu a vyvěrá zde téměř 100 pramenů, které mají mírně radioaktivní charakter a využívají se k léčbě různých onemocnění. Ostrov léčí třemi způsoby: pobytem na mořském vzduchu, koupáním v termální vodě léčivých pramenů a v moři. Lázeňská zařízení zde mají dlouhou tradici – poprvé bylo využito termálních vod k terapeutickým účelům již v 16. století. Díky strategické poloze je ostrov Ischia ideální k celodenním výletům na přilehlé ostrovy Capri a Procida, do Pompejí a na pobřeží Amalfi. Transfer do hotelu trvá cca 2,5 hodiny (10km po souši a 30km trajektem)
Ischia - místo lázeňských tradic s termální vodou
  • 4km centrum Foria
  • 1km pláž
  • 5km Aragonský hrad
  • 30km ostrov Capri

Popis hotelu

Největší pozornost byla kladena na každý detail pokojů, tím to nabízí resort jedinečnou atmosféru. Můžete zde obdivovat krásný výhled od hory Epopeo až po vulkán Vesuv. Vybrat si můžete ze dvou restaurací, jedna se nachází hned u věže a další restaurace s typickou střechou s palmových listů s výhledem na moře nabídne klientům místní i mezinárodní menu a širokou nabídku kvalitních vín. Bazén s mořskou vodou se nachází na terase u věže. Hotel má 3 kryté bazény s termální vodou a kompletní nabídku thalassote rapie a různých typů masáží, má též vlastní heliport určený pro transfery helikoptérou z letiště v Neapoli a je vhodný pro náročné klienty, kteří hledají netradiční ubytování. Kamenitá pláž leží přímo pod hotelem.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje jsou klimatizované a jsou vybaveny satelitní TV a minibarem. K základnímu vybaveni pokoje patři i balkon či terasa, která nabízí nádherné výhledy na moře či do zahrady. Ubytování je zde zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.