Poloha

Agios Fokas, vyhledávané letovisko najdeme na východním pobřeží ostrova Kos. Z Agios Fokas lze dohlédnout až na turecké břehy. Toto středisko má výhodnou polohu nedaleko hlavního města, kam se dostanete delší pěší procházkou podél pobřeží. Letovisko je lemováno krásnou písčitooblázkovou pláží, omývanou průzračně čistými vodami Jónského moře. Díky značné sopečné aktivitě v této oblasti zde vyvěrají horké podzemní prameny, vtékající do mořského přírodního bazénku, tvořeného malými skalisky, kde se můžete ponořit do příjemné lázně. Jejich teplota dosahuje až 50°C.
Resort je oázou komfortu a relaxace daleko od shonu běžného života.
  • 35km letiště
  • 8km centrum kos
  • 0km pláž

Popis hotelu

Nádherný výhled na Egejské moře, výjimečný půvab, architektura a styl, elegantní ubytování, vynikající kuchyně a uklidňující útočiště pro Vaše smysly – to vše je hotel Michelangelo Resort & Spa. Luxusní hotelový komplex postavený v řeckém stylu, se nachází na klidném místě, ve svahu, v letovisku Agios Fokas. Oblázková pláž leží přímo pod hotelem a je přístupná po schodech. Město Kos je vzdáleno cca 8 km (shuttle bus každých cca 15 min.) a letiště cca 35 km. Známé termální prameny leží nedaleko hotelu. Hoteloví hosté mohou využívat restauraci (řecká a středomořská kuchyně), za příplatek možnost all inclusive, 3 bary, 3 venkovní bazény (z nichž infinty bazén má délku 160 m), dětský bazén, knihovnu a mini-market. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi (dětský klub). Tenisové kurty, mini fotbal, basketbal, fitness, potápění. Své tělo i mysl si můžete nechat hýčkat v hotelovém lázeňském centru (sauna, pára, vnitřní bazén, relaxační místnost, různé druhy masáží a terapií, salón krásy a kadeřník). V hotelu je možné uspořádat svatební obřad.

Ubytování a stravování

Hotel se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov, které jsou rozmístěny v zahradě a disponuje 254 luxusními comfort pokoji a junior apartmá. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností pobytu All Inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Kos - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.