poloha

Minos Imperial Luxury Beach Resort & Spa je situován v zátoce Milatos v těsné blízkosti stejnojmenné, původně rybářské vesnice, přibližně 47 km východně od letiště v Heraklionu. Hotel je rovněž dobrým výchozím místem pro poznávání Kréty – snadno dosažitelná jsou turisticky oblíbená místa jako Knossos, Lasithi, Malia, Elounda nebo Agios Nikolaos.
Samostatná část hotelu pro VIP klienty - Diamond Club
  • 47km letiště Heraklion
  • 28km centrum Agio Nikolaos
  • 0m pláž

popis hotelu

Hotelový areál se nachází v rozsáhlé upravené zahradě s palmami, vodopády a několika bazény. Pro děti je připraven miniklub s dětským hřištěm, bazén pro děti se skluzavkami, pořádány jsou i dětské diskotéky. Sportovně založení hosté mohou využít tenisové kurty, fitness centrum nebo si vybrat z nabídky vodních sportů. Pro relaxaci slouží Boutique Spa s možnostmi objednání profesionálních masáží a kosmetických procedur či odpočinku v parních lázních, sauně a vířivce. Zkušený tým animátorů připravuje denní i večerní programy. Samostatnou část hotelu tvoří Diamond Club se službami jako expresní check-in a check-out, prioritní rezervace `a la carte restaurací a s možností ubytování v luxusních VIP suitech, suitech s privátním bazénem nebo jacuzzi.

ubytování a stravování

338 klimatizovaných pokojů a suitů s částečným či přímým výhledem na moře je vybaveno mramorovou koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, lednicí, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Stravování je zajištěno formou polopenze s možností příplatku na All Inclusive v 6 hotelových restauracích a 5 barech s širokou nabídkou jídel středomořské i mezinárodní kuchyně a nealkoholických i alkoholických nápojů.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000