Poloha

Hotel se rozkládá na velmi klidném místě přímo u písečné pláže nedaleko města Lindos. Lindos je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů celého Rhodosu. Celá vesnice Lindos připomíná jedno velké historické tržiště, které je složené z malých bílých domečků. Ulice plné obchůdků, barů a rychlého občerstvení nabízí jídlo a pití v řeckém stylu. Uličky jsou vydlážděny malými oblázky a pomáhají dotvářet skvělou atmosféru. Nad městem se nachází historická akropole Lindos, která nabízí nejen krásný výhled na samotné město, ale jedná se také o nejvýchodnější místo ostrova.
Pokochejte se nádherným výhledem na kouzelnou zátoku sv.Pavla
  • 50km letiště
  • 45km centrum Rhodosu
  • 2,5km Centrum Lindos

Popis hotelu

K vybavení hotelu patří restaurace, taverna, bar, minimarket, venkovní bazén, fitness centrum, půjčovna aut. Hotel pro své hosty pořádá 1x týdně tradiční řecký večer. Dětem je k dispozici dětské hřiště. Zdarma fitness, šipky, kulečník a plážový volejbal. Za poplatek masáže. Vodní sporty se nacházejí cca 1 km od hotelu. Hotel leží přímo u privátní písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Skalnaté pobřeží je vhodné pro šnorchlování, doporučujeme obuv do vody.

Ubytování a stravování

Hotel má k dispozici několik typů pokojů – standardní pokoje a mezonety s obývacím pokojem v přízemí a ložnicí v patře. Plně vybaveny pokoje nabízí příjemný pobyt nejen pro rodiny s dětmi. Stravování je zajištěno formou polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Rhodos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.