POLOHA

Hotel Monte Mulini se nachází přímo u moře obklopen příjemnou mediteranskou zelení. Od centra města Rovinj je vzdálen pouhé 2km. Středisko leží severozápadně od Puly, která patří ke skvostům istrijského poloostrova a k oblíbeným letoviskům jaderského pobřeží. Jeho silueta by při pohledu z moře mohla tvořit vývěsní štít celého chorvatského pobřeží – působí velice harmonickým dojmem. Křivolaké uličky šplhají ze všech stran k jediné dominantě města – katedrále sv. Eufémie. Město obklopují zalesněné vršky a 13 zelených ostrovů rovinjského souostroví.
Ideální hotel pro rodinnou dovolenou
  • 40km letiště Pula
  • 2km centrum Rovinj
  • 40m pláž

POPIS HOTELU

Hotel Vás zaujme nejen vysokým standardem služeb, ale i výjimečným stylem a architektonickým řešením. V hotelu se nachází moderní atrium s několika aperitiv bary a relaxačními zónami, hotelová restaurace, restaurace a la carte, taverna, soustava venkovních bazénů s barem, kadeřnictví, parkoviště a garáž. Pro sportovní vyžití jsou hostům k dispozici tenisové kurty, hřiště na košíkovou, fitness, možnost vodních sportů na pláži. Příjemné chvíle plné relaxace můžete trávit v hotelovém wellness centru nebo salónu krásy. O zábavu dětí i dospělých se během dne i ve večerních hodinách stará tým zkušených animátorů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení, satelitní TV, telefon, minibar, trezor, WiFi a balkon s panoramatickým výhledem na zátoku a unikátní lesopark Zlatni rat. Ubytování je zajištěno pouze se snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Pula (Chorvatsko)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.