POLOHA

Hotel National se nachází v samotném centru Moskvy přímo naproti Kremlu, který v minulosti sloužil jako carský palác. Nejbližší stanice metra Ochotnyj Rjad je pouhých 150m od hotelu.
Elegantní hotel s výhledem na moskevský Kreml.
  • 29kmletiště Sheremetyevo
  • 700mRudé náměstí
  • 400mVelké divadlo
  • 650mGUM

POPIS HOTELU

National Hotel byl navržen známým ruským architektem Alexandrem Ivanovem a postaven v roce 1903. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace Moskovsky, která v minulosti obdržela ocenění za nejlepší národní kuchyni a nejlepší moskevskou restauraci. Nabízí bohatý výběr originálních ruských a evropských pokrmů. Z restaurace je nádherný výhled na Kreml. Velmi oblíbený je též hotelový bar Alexandrovskij známý svou „zimní zahradou“ – vzrostlými stromy rostoucími pod jeho skleněnou střechou. Bar nabízí lehká jídla a široký sortiment nápojů. V průběhu jarních a letních měsíců můžete ochutnat speciality na otevřeném ohni. Hosté mohou navštívit také fitness centrum a hotelové lázně včetně vnitřního vyhřívaného bazénu, jacuzzi, sauny, parní koupele, solária a masáží.

UBYTOVÁNÍ

Tento luxusní hotel nabízí stylové a elegantní ubytování. Hotel disponuje 150 luxusně zařízenými pokoji a 56 suitami, které byly navrženy tak, aby podtrhly ruský styl. V klimatizovaných pokojích zařízených starožitným nábytkem se nachází trezor, telefon, mini bar, satelitní televize, rádio, připojení na internet, vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Moskva - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.