Poloha

Ko Samui je jedním z 80-ti ostrovů mořského národního parku Ang Thong, z nichž je osídleno pouhých šest. Najdete zde vápencové skály, jeskyně a laguny. Ostrov je znám nejen svými plantážemi kokosových palem, tropickým ovocem, ale také nádherným vnitrozemím s pohořím dosahujícím výšky 635 m.
Chaweng - nejdelší a nejživější pláž na ostrově Koh Samui
  • 9kmletiště Ko Samui
  • 0mpláž

Popis hotelu

New Star Beach Resort se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Samui, na pláži Chaweng Noi. V těsném okolí hotelu New Star Beach Resort se nachází bezpočet možností sportu a zábavy, centrum Chawengu je vzdáleno jen pár minut chůze. Najdete zde bazén typu infinity a 3 restaurační zařízení nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně. Dopřát si můžete masáž v lázních Akiira Spa. V restauraci Lime, kde můžete sedět uvnitř i venku na čerstvém vzduchu, se podává snídaně formou bufetu. V salonku ve vstupní hale si můžete dát odpolední čaj nebo si můžete zajít na jídlo k bazénu. Ve večerních hodinách se můžete v baru 9 Degrees North pobavit při živé hudbě a ochutnat místní koktejly. Z komplexu New Star Beach Resort dojedete za 20 minut na letiště Samui.

Ubytování a stravování

Resort nabízí kvalitní ubytování v pokojích a vilách zařízených v tropickém stylu. K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, WI-FI. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné doobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Ko Samui - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.