POLOHA

Luxusní 9-patrový hotel se nachází za jachetním přístavem asi 10 minut jízdy od starého centra města Palma de Mallorca v příměstském turistickém středisku Cala Major. Jeho umístění tak slibuje prožití klidné dovolené se širokou nabídkou kulturních akcí v hlavním městě. Písečná pláž se nachází přímo před hotelem. Cesta z letiště trvá přibližně 15 minut jízdy autem. V těsné blízkosti hotelu je autobusová zastávka, odkud pravidelně jezdí linkové autobusy do centra města.
Luxusní hotel vhodný pro klienty vyhledávající blízkost rušného centra.
  • 19kmletiště Palma de Mallorca
  • 6kmPalma de Mallorca centrum
  • 24kmAqualand el Arenal

POPIS HOTELU

Luxusní hotel je situovaný přímo u písečné pláže, kam sejdete po několika schodech. Vstup do moře je pozvolný a vhodný i pro děti, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. K vybavení hotelu patří bar, restaurace, jídelna s výhledem na moře, bazén na terase nad mořem s lehátky a slunečníky zdarma a zahradou, dětský bazén, fitness centrum, vířivka, masáže, sauna, turecké lázně.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování ve 133 luxusních pokojích a junior apartmánech. Pokoje mají mramorovou koupelnu a balkon s výhledem na moře. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, obědy a večeře výběrem z jídelního lístku.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.