Poloha

North Island je ostrov žulového původu, vzdálený 30 km severně od hlavního ostrova Mahé. Bez nadsázky lze tento resort označit za jednu z nejlepších adres na Seychellách, samozřejmě tomu rovněž odpovídající ceny. Resort je vhodný jednoznačně pro milovníky luxusu v naprosté oáze klidu a soukromí. Důraz je zde kladen na ekologii a ochranu přírody, v tomto duchu a s touto filosofií je rovněž celý resort postaven.
romantický ráj, kde měli své líbánky i princ William s Kate
  • 15min. helikoptérouletiště Mahé

Popis hotelu

Skládá se pouze z 11 privátních vil, všechny jsou stejně prostorné (450m2) s jedinou vyjímkou a tou je Villa North Island se 750m2.K dispozici je také velký a nepravidelný bazén (přes 40m), který zapadá do konceptu ekologického resortu. Hosté mohou využívat rozmanitou nabídku aktivit - potápění, šnorchlování, kajak rybolov, lodní výlety kolem ostrova nebo na souši, půjčovna kol, půjčovna elektrických bugy vozítek , všechny aktivity jsou však koncipovány tak, aby nenarušili zdejší životní prostředí a přitom poskytly maximální zážitek. V nabídce je také poznavací výlet po ostrově s odborným průvodcem, kde se seznámíte s konceptem zdejší tzv. Noemovy archy, soubor fauny a flory na ostrově v minulosti hojně zastoupené, ale v dnešní době již velmi vzácné druhy, včetně programu na ochranu želv (želva zelená a mořská kareta pravá), které připlouvají pravidelně klást na ostrov vejce.North Island je celosvětově místo s největším počtem každoročních hnízd pro kladení vajec želvy zelené.

Ubytování a stravování

Každá vilka o rozloze 450m2 zajišťuje maximální prostor a pohodlí, všechny disponují 2 ložnicemi s koupelnami, venkovní sprchou, soukromým bazénkem, terasou, nechybí samozřejmě moderní technické vybavení jako DVD přehrávač, kvalitní ozvučení nebo IPod stanice. K naprostému pohodlí je hostům k dispozici komorník a rovněž stravování, které je zde podáváno formou all inclusive, tedy po celý den a to včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejů (vyjímkou nápojů na speciální listině), je připravováno s osobní péčí kuchaře.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Mahé - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.