Poloha

Křišťálově čisté tyrkysové moře, bílé oblázkové pláže a zelené borovicové háje jsou typickou scenerií severního pobřeží Chorvatska, kde se nachází rovněž malebné městečko Novi Vinodolski. Přístav a oblíbené turistické letovisko leží na úpatí velkých hor Kvarneru, jejichž vrcholky sahají do výšky 1.500m. V samotném městečku nechybí typická pobřežní promenáda s řadou restaurací, útulných kaváren a cukráren, které lákají k příjemnému posezení.
Foto: Novi Spa Hotels & Resort - Novi Apartments
Odpočiňte si v luxusních apartmánech v zelené oáze.
  • 29km letiště Rijeka
  • 1km centrum Novi Vinodolski
  • 30m pláž

Popis resortu

Resort se nachází u Kvarnerského zálivu na malé vyvýšenině s překrásným výhledem na ostrov Krk a je zaměřen zejména na rodinnou dovolenou. Resort se skládá z komplexu apartmánů Novi Aparments 4* a luxusního hotelu The View 5*.

Ubytování a stravování

Celkem 336 apartmánů kategorie Premium a Deluxe je určeno zejména pro pobyt rodiny s dětmi. V každé jednotce je k dispozici terasa nebo balkon s výhledem na moře, podlahové vytápění, moderní nábytek, kuchyň s elektrickým vařičem, troubou, lednicí, kávovarem, jídelní kout, 1-2 koupelny, individuálně regulovaná klimatizace v každém pokoji, telefon, připojení na internet, satelitní TV a trezor. Prostorné apartmány mají rozlohu 55 - 100m² a skládají se z 1-3 ložnic s možností ubytování až 6 osob. Hosté mohou využívat služeb hotelu The View stejně tak jedinečného wellness centra či dětského městečka. Ubytování je bez stravy s možností dokoupení pobytu se snídaní či s polopenzí.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha –  Zagreb  - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.