Poloha

Resort se nachází u kvarnerského zálivu na malé vyvýšenině u městečka Novi Vinodolski s překrásným výhledem na ostrov Krk a je zaměřen zejména na rodinnou dovolenou. Resort se skládá z luxusního hotelu The View 5* a komplexu apartmánů Novi Aparments 4*. Městečko se skládá ze staré části na kopci a nové části u moře s pobřežní promenádou a má velice bohatou historii, která sahá až do antických dob. Novi Vinodolski, jemuž se v místě říká krátce Novi, má velmi dobré podmínky pro koupání a místní pláže byly oceněny symbolem "modré vlajky" zaručující čistotu a kvalitu pobřeží.
Unikátní wellness centrum o rozloze 14.000m²
  • 29km letiště Rijeka
  • 1km centrum Novi Vinodolski
  • 30m pláž

Popis hotelu

V hotelu je několik restaurací - italská restaurace a pizzerie, restaurace zohledňující zdravou výživu či restaurace pro děti Sea pony. K občerstvení během dne slouží  celá řada barů v jednotlivých částech resortu. K vybavení resortu patří i nákupní centrum s butiky a dětské městečko, kde se na ploše 4.000m² nachází vnitřní a venkovní dětský bazén, hřiště, dětský klub, herna a pirátský ostrov. O celodenní zábavu nejmladších hostů se zde stará zkušený tým profesionálních animátorů. K resortu patří oblázková pláž a betonové plato, přístupné z hotelu po několika schůdkách. Celoročně otevřený luxusní resort s velkoryse řešenými interiéry a exteriéry a  nádherným výhledem na moře uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování v celkem 75 pokojích a suite. Standardní pokoje jsou velice prostorné (rozloha 28m²) a vybaveny moderním luxusním nábytkem, v koupelnách je samostatná vana a sprchový kout, vysoušeč vlasů, individuálně regulovatelná klimatizace, LCD TV, WiFi, minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor či župany. Pro potřeby rodin s dětmi disponuje hotel většími pokoji, kde je možné zajistit pohodlné ubytování až 4 osob. Pobyt je zajištěn se snídaní s možností příplatku za polopenzi.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha –  Zagreb  - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.