Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex byl postaven u krásné široké bílé pláže Bávaro v letovisku Punta Cana. Oblast, rozkládající se na východním pobřeží, láká miliony turistů ze všech koutů světa nádhernými bělostnými plážemi, tyrkysovým mořem, bohatým nočním životem i luxusními hotely skýtajícími veškerý komfort pro vaši pohodlnou dovolenou. Cesta z letiště do hotelu trvá cca 35 minut.
dovolená, kde se sen stává skutečností
  • 25kmletiště
  • 0mpláž
  • 1,6kmgolf

Popis hotelu

Resort disponuje 8 restauracemi (2 bufetové, ostatní pak nabízející místní, mexickou, italskou a mezinárodní kuchyni, steak house, speciality z grilu, mořské plody) a několika bary, které podávají nápoje 24 hodin denně. Hotelovým hostům jsou zde dále k dispozici 2 bazény, lezecká stěna na pláži, fitness centrum, bowling, denní i večerní animační programy, diskotéka, Ocean Tower Casino. Využít můžete také potápěčské centrum či vyzkoušet různé druhy vodních sportů. V hotelovém lobby je k dispozici WiFi a internetový koutek, pro děti od 4 do 12 let je připraven dětský klub, pro teenagery pak Teens Club. V blízkosti hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště White Sands.

Ubytování a Stravování

Ubytování je zajištěno v několika kategoriích apartmá s výhledem na bazén či do zahrady, pokoje jsou renovované. K vybavení patří ložnice s obývací částí a pohovkou, balkon, prostorná koupelna s jacuzzi, vysoušeč vlasů, klimatizace a stropní větrák, minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, satelitní LCD TV, telefon, trezor, žehlička a žehlicí prkno. Pobyt v hotelu je zajištěn formou all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Punta Cana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000