POLOHA

Luxusní hotel patřící do hotelové sítě H10 je situován v ekologické rezervaci Varahicacos přímo u krásné písečné pláže, přibližně 12km od centra Varadera a 40 km od letiště ve Varaderu. V blízkosti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Varadero Golf Club. Do Havany se dostanete po 2,5 hodinách jízdy autem nebo autobusem.
Část hotelu Privilege je určená pouze pro dospělé klienty.
  • 40kmletiště Varadero
  • 12kmVaradero Golf Club
  • 138kmHavana

POPIS HOTELU

Hotelový resort otevřený v roce 2012 se nachází uprostřed tropické zahrady, které dominují legendární kaktusy „Patriarca” a Hostům je dále k dispozici několik barů, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, internetový koutek, směnárna, diskotéka, divadlo, dětský mini klub (pro děti 4–12 let), klub pro teenagery (od 13 let), 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště, fitness a lázeňské centrum.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ocean Varadero El Patriarca nabízí ubytování v moderních komfortních deluxe pokojích s balkonem nebo terasou. Hotel také disponuje samostatnou částí Privilege (privilege deluxe pokoje, privilege junior apartmá) – tato část je určená pouze pro dospělé osoby, má oddělenou recepci, hostům jsou k dispozici služby komorníka, speciální salónek a bar s premium nápoji, samostatný bazén, zdarma pokojová služba a sleva v lázních. Všichni klienti mohou čerpat all inclusive a stravovat se v hlavní bufetové restauraci a v restauracích s obsluhou (mezinárodní, orientální a italská).

Termíny a ceny

Transfery z letiště do hotelu a zpět jsou na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Varadero - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.