Poloha

Sirmione je unikátní středověké městečko na poloostrově vbíhajícím do největšího italského jezera Lago di Garda. Poloha městečka je skutečně jedinečná a do starého města vede původně padací most. Lago di Garda patří k nejkrásnějším koutům Evropy. Rozprostírá se na hranici mezi třemi regiony – Trentino na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneto na jihu a východě.
Nádherný hotel u Lago di Garda s vlastním Thermae & Natural Spa.
  • 817km Praha
  • 43km Verona

Popis hotelu

Poklidný Hotel Olivi stojí uprostřed olivových hájů v lázeňském městečku Sirmione, jen pár kroků od jezera Garda. Sirmione del Garda, jehož sírové procedury z něho dělají vyhledávané místo, a které leží na poloostrovu obklopeném jezerem Lago di Garda. Moderní budova hotelu se nachází několik kroků od pobřeží tohoto jezera, v blízkosti se nacházejí také známé lázně Sirmione. Hotel nabízí wellness centrum, relaxační bazén s vířivkou a tradiční restauraci. K antické vile Grotte di Catullo a k termálním lázním a jeskyni Catullo odtud dojdete za 5 minut.

Ubytování a stravování

Pokoje v hotelu Olivi jsou zařízené v tradičním stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, některé z nich nabízejí výhled na jezero. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání si polopenzi či plnou penzi.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.