POLOHA

Luxusní hotelový komplex v koloniálním stylu leží přímo na pláži na ostrově Paradise Island odděleném mostem od města Nassau, přibližně 20km od mezinárodního letiště. 1km od hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště a do centra Nassau s mnoha nákupními možnostmi se dostanete za pouhých 15 minut jízdy autem.
Zažijte fantastický svět Baham z pohodlí luxusního resortu One & Only!
  • 20kmletiště Nassau
  • 18kmletiště
  • 10kmNassau centrum
  • 1kmParadise Island Golf Course

POPIS HOTELU

One & Only Ocean Club je legendou mezi světovou elitou po dobu více než 45 let v oblasti relaxace a zábavy. Hosté jsou hýčkáni na každém kroku úslužným personálem poskytujícím služby na nejvyšší úrovni. Součástí hotelu je fitness centrum, 2 bazény, dětský klub pro děti od 4 do 12 let a tenisové kurty, pro cesty po ostrově je možné si v hotelu zdarma zapůjčit jízdní kolo. Luxusní lázně One & Only Spa v samostatných vilách jsou zařízeny v asijském stylu. Pro milovníky golfu je na ostrově Paradise Island rovněž 18 jamkové hřiště. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi, nabízí rovněž zajištění svatebních obřadů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno ve 105 luxusně zařízených pokojích, apartmá či vilách s výhledem do zahrady nebo na oceán. Restaurace servíruje vybrané pokrmy mezinárodní kuchyně, hostům je k dispozici rovněž kavárna a bar, další možnosti stravování lze najít v bezprostřední blízkosti hotelu.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.