poloha

Agia Pelagia je turistické letovisko asi 25 km západně od Heraklionu. Středisko Agia Pelagia je vyhlášené nádhernými písečnými plážemi a mělkými, dobře chráněnými zátokami, s klidnou a prohřátou vodou. Kombinace velkých písečných a pláží skalnatých a kamenitých výstupků, obklopujících Agia Pleagia ze všech stran,  nabízí možnost bohatého sportovního vyžití i příležitost pro zajímavé šnorchlování. Členité pobřeží v okolí Agia Pelagia pak umožňuje příjemný pobyt milovníkům společenského plážového života i těm, kdo mají rádi soukromí a klid.
Hotelový resort se soukromou zoologickou zahradou.
  • 27km letiště Heraklion
  • 25km centrum Heraklion
  • 0m pláž

Popis hotelu

Out of the Blue Capsis Elite Resort je pětihvězdičkový luxusní hotelový komplex, který se rozkládá uprostřed nádherné botanické zahrady a nabízí svým hostům výběr z pěti různých hotelů a druhů ubytování. Součástí resortu jsou nádherné zahrady, zelené stezky, soukromá zoologická zahrada, malá řeka, rybníky, 5 venkovních bazénů, 2 vnitřní bazény, dvě soukromé písečné pláže a jedna pláž veřejná. Resort nabízí jedinečnou řadu stravovacích prostor, 9 restaurací a 7 barů, aby si každý mohl vybrat dle své chutě a nálady. Hotelový komplex nabízí kombinace sportovních a volnočasových aktivit, ke kterým patří především lázeňské centrum Euphoria, centrum vodních sportů, potápěčské centrum, fitness centrum a dětský zábavní park Minoan. Eternal Oasis je krásná část areálu obklopena přírodním parkem. Je ideální pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Nachází se v západní části poloostrova v blízkosti soukromé hotelové pláže Cladissos a hned vedle zábavního dětského parku Minoan. Nabízí nové prostorné bungalovy (30 -35m2), které jsou lokalizovány v přízemí či 1. patře jednopatrových budov, s krásným výhledem do zahrady, na bazén či moře, rodinné apartmány (60 – 65m2), dvoupodlažní mezonety (60 – 90m2) a vilky (70 – 105m2) , část z těchto vilek jsou přímo u písečné pláže Cladissos. Crystal Energie Hotel se nachází v centru lázeňského areálu a disponuje velkým relaxačním centrem. Je obklopen zahradou a leží na špičce poloostrova s výhledem na kapli Sv. Athanasiose a soukromou hotelovou pláž Cladissos. Nabízí 70 jedno-ložnicových apartmánů (40 – 45m2) s odděleným obývacím pokojem na posezení. Ruby Red Regal Hotel je první hotelovou budovou, kterou uvidíte při příjezdu na soukromý poloostrov. Nachází se uprostřed areálu. Vhodný hotel pro ty, kteří hledají klidné chvíle, většinou jsou zde ubytovány samostatné páry. Nabízí 78 komfortních a luxusních pokojů (27 – 30m2) s výhledy do zahrady, na bazén či moře, junior suite (35 – 80m2) a luxusní apartmány (60 – 75m2) s přímými vstupy do bazénů, prezidentské apartmá (85 – 110m2) s nádherným výhledem na moře a luxusní Royal Suite (170m2) určená pro ty, kteří hledají opravdový luxus. Divine Thalassa je nově otevřený komplex pro velmi náročnou klientelu. Nachází se ve středu poloostrova a nabízí luxusně vybavené apartmánové mezonety a vily o rozměrech 60 - 535m2. Většina z nich jsou se sdílenými nebo privátními vyhřívanými bazény. Všechny apartmány mají výhled na moře. Oh!All – Suite Hotel je nová stylová hotelová část s luxusními apartmány, mezonety a vily od 45 – 820m2 se sdílenými nebo privátními vyhřívanými bazény. Tento hotel je určen pro velmi náročnou klientelu. Nabízí exkluzivní služby a vybavení. Nachází se na konci samotného poloostrova.

ubytování a stravování

Ubytování je možné od klasických bungalovů po velmi luxusní soukromé vily. Všechny pokoje jsou vybaveny nejmodernější technologií. Mezi standardní vybavení pokojů patří plazmová satelitní televize, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů a balkon nebo terasa. Polopenze probíhá formou bufetu v hlavní restauraci nebo je možné využít ostatních restaurací, které jsou formou „a la carte „Dine Arround“. Možnost doobjednání plné penze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000