Poloha

Outrigger Laguna Phuket Beach Resort je krásný čtyřhvězdičkový resort situovaný přímo u pláže BangTao. Resort se nachází 20 minut jízdy od pláže Patong a mezinárodního letiště Phuket. Do města Phuketu lze dojet za 25 minut. Další obchody a restaurace se nacházejí v bezprostřední blízkosti.
Ideální poloha hotelu pro příznivce golfu.
  • 20minletiště
  • 0mpláž
  • 25minměsto Phuket
  • 3kmgolf

Popis hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, business centrum, tenisový klub se 3 venkovními kurty a 1 vnitřním, který též nabízí možnost tenisových lekcí a osobního trenéra, dále badminton, squash, vodní park s bazény, fitness centrum, lázeňské centrum Angsana Spa s širokou nabídkou služeb. Nechybí tu ani dětský klub s řadou aktivit a hlídací službou a na pláži nesmíme opomenout vodní sporty. Hotel je vhodný i pro milovníky golfu, v blízkosti hotelu se nachází několik golfových hřišť. V rámci hotelu je i bohatá nabídka stravovacích možností, nachází se zde několik restaurací, bistro, lounge bar, kde si klienti mohou vychutnat jak tradiční thajskou kuchyni, tak i mezinárodní.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje širokou škálou ubytovacích jednotek. K dispozici je 10 odlišných kategorií od pokojů deluxe lagoon po dvouložnicové vilky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, rádiem s MP3 přehrávačem, kabelovou TV, příslušenstvím pro přípravu kávy, připojením k internetu, telefonem, televizí, trezorem, lednicí a vlastním sociálním zařízením. Stravování je formou bufetových snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.