Poloha

Cookovy ostrovy se skládají celkem z 25 ostrovů a nesou jméno po svém objeviteli kapitánu Jamesi Cookovi, který na tento ráj v Tichomoří narazil v roce 1773. Na nejnavštěvovanějších ostrovech Rarotonga a Aitutaki naleznete křišťálově čistou vodu, bělostný písek na nádherných plážích s palmami svažující se přímo do moře a všudypřítomný klid a přátelské obyvatelstvo. Díky malému počtu turistu se zde život podobá jako by před příchodem Evropanů.
Dopřejte si odpočinek na nádherných pláží.
  • 4km letiště

Popis resortu

Přátelský hotel s klidnou atmosférou je umístěn v nádherné tropické zahradě a přímo u krásné pláže s blankytným mořem a bílým pískem. Součástí tohoto rajského hotelu je restaurace nejen s místní kuchyní, bar u bazénu, lázeňské centrum nabízející několik druhů masáží a aromaterapii, obchod se suvenýry. K vodním radovánkám patří především potápění a šnorchlování v nádherných lagunách či na širém moři.

Ubytování a stravování

Luxusně a vkusně zařízené pokoje s výhledem na moře jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, CD přehrávačem, televizí, mini barem a telefonem. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení pobytu s polopenzí či plnou penzí.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Rarotonga - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.