Poloha

Luxusní hotel patřící do sítě Papillon Hotels se nachází ve středisku Belek, jehož centrum je od hotelu vzdáleno cca 10 minut jízdy. V květnu roku 2015 zde byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce. Díky své široké škále služeb, které nabízí, je určen pro pobyt i náročnějších klientů. 9km od hotelu se nachází „Papillon Football Centre“ se 4 fotbalovými hřišti mezinárodních standardů, pobyt v hotelu je tedy vhodný i pro fotbalové soustředění. Písečná pláž, místy s oblázky se nachází přímo u hotelu
Renovovaný hotel pro náročnější klientelu
  • 40kmletiště Antalya
  • 35kmcentrum Antalya
  • 5kmBelek centrum

Popis hotelu

Hostům hotelu je k dispozici 6 restaurací, jedna hlavní, nabízející stravování formou bufetu, další restaurace jsou pak a la carte, 8 barů včetně baru na pláži či u bazénu a cukrárna. Dále je zde k dispozici vnitřní bazén, 2 venkovní bazény, skluzavky, fitness centrum, bowling, tenisové kurty. Pro vaší relaxaci je zde nové lázeňské centrum „Reborn Spa“ jehož součástí jsou turecké lázně, pára, sauna, vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi. Poskytuje služby jako manikúru, pedikúru, různé druhy masáží a kosmetických procedur. Pro děti je zde připraven dětský bazén, skluzavky, 2 minikluby pro děti od 4 do 12 let a klub pro teenagery. V hotelu probíhají různé animační program, uspokojí vás jistě i široká nabídka vodních sportů na pláži.

Ubytování a Stravování

Ubytování hotel poskytuje v několika kategoriích renovovaných pokojů a apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, WiFi. Stravování je v hotelu formou ultra all inclusive, který nabízí širokou škálu stravovacích možností, nealkoholické i alkoholické nápoje.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000