Poloha

Pokud Vás už přestane bavit relaxace na krásné písečné pláži jihozápadního výběžku polostrova Le Morne, můžete si zpestřit svoji dovolenou některých z možných výletů do blízkého okolí, například Casela Natur Park.Tento park, který byl otevřen v roce 1979 je vzdálený cca 24km od resortu, na ploše 25 hektarů můžete obdivovat kolem 150ti druhů ptáků ze všech pěti kontinentů. Mezi nejvzácnější patří růžový holub,kromě ptactva zde můžeme vidět tygry, želvy, opice, vysokou zvěř a vzácné orchideje.
golf u krásné laguny
  • 59kmletiště
  • 0mpláž
  • 56kmPort Luis
  • 0mgolf

Popis hotelu

Resort z hotelové sítě Beachcomber má velmi širokou nabídku ubytovacích jednotek rozdělených do deseti kategorii. Základní ubytovací jednotkou je Deluxe pokoj s obytnou plochou 50m2, k dispozici jsou také suity nebo rodinné pokoje – family suity od 152m2. Resort pamatuje rovněž na početnější rodiny nebo menší skupinky, právě těmto kategoriím klientů jsou určeny samostatné víceložnicové vily.Kromě velmi pěkné bílé písečné pláže je hlavním bonusem tohoto hotelu golfové zázemí, prestižní 18ti jamkové hřiště s krásnými scenériemi

Ubytování a Stravování

Vybavení pokojů a suite odpovídá špičkovému hotelu kategori s pěti hvězdičkami, prostorná koupelna, v ložnici individuálně ovladatelná klimatizace, velká dvoupostel, minibar, trezor, fén, telefon, satelitní televize a rychlovarná konvice, relaxovat mohou hosté na vlastní terase či balkonu. Milovníky jídla určitě zláká některá ze 4 hotelových restaurací, ať už k vyzkoušení zdejší mauricijské kuchyně v La Ravane restauraci nebo darů moře v restauraci Blue Marlin , případně italských specialit v restauraci La Palma. Hlavní restaurací je Le Brabant, zde se formou bufetu podávají snídaně a večeře. Za příplatek lze zajistit polopenzi nebo plnou penzi. Zdejší hoteloví hosté mohou svůj pobyt zpestřit návštěvou sousedního sesterského hotelu Dinarobin Hotel Golf & Spa, jejichž restaurace jsou jim také k dispozici.

Důležité upozornění

V období od 2. května do 10. září 2016 probíhá v hotelu renovace všech pokojů Deluxe Beachfront. Ve stejném období probíhá taktéž renovace některých pokojů Deluxe.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000