Poloha

Hotelová zařízení v oblasti Punta Cana jsou označována za nejkvalitnější v zemi. Předností jsou široké bělostné pláže a průzračné, bezpečné a klidné moře. „Toto je nejkrásnější země, kterou kdy lidské oko spatřilo“ napsal Kryštof Kolumbus královně Isabele Kastilské, když v roce 1492 přistál na severním pobřeží ostrova Hispaniola, na území dnešní Dominikánské republiky. Už roky tradiční a dostupné místo v Karibském moři, kde mají dlouhou zkušenost s poskytováním služeb cestovního ruchu a dokáží vytvořit pravé karibské exotické prostředí.
Neomezený přístup na golfové hřiště El Cocotal.
  • 19kmletiště Punta Cana
  • 0mpláž
  • 2,5kmgolf

Popis hotelu

Hotelový resort na věhlasné pláži Bávaro nabízí nádherné výhledy, krásné zahrady a bohaté vybavení, ke kterému patří několik bazénů, 2 dětské bazény, 3 tenisové kurty, 7 vířivek, casino a neomezený přístup na golfové hřiště El Cocotal. Sportovní vyžití zahrnuje jóga, pilates, hodiny tenisu, plážový volejbal, fotbal, aqua-aerobik, hodiny tance a disco v místním chill out lounge. Pro děti je připraven mini klub, hrací místnost, terasa se stolním tenisem a fusbalem, dětská menu a večerní programy. Relaxace je zajištěna v hotelovém spa centrum, které je otevřené každý den.

Ubytování a Stravování

Ubytování je rozděleno do několika kategorií. Každá suite je vybavena terasou nebo balkonem, koupelnou s vysoušečem vlasů, klimatizací, obývací částí s rozkládací pohovkou, LCD TV, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu, CD a DVD přehrávačem, rychlovarnou konvicí, minibarem, trezorem a 24 hodinovou pokojovou službou. Stravování je zajištěno v několika restauracích a nejlepší karibské koktejly je možné ochutnat v celkem 9 barech.

Termíny a ceny

Ceny hotelu jsou na vyžádání. Prosím, kontaktujte nás přes poptávkový formulář nebo prostřednictvím e-mailu, rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Letecká přeprava: Praha – Punta Cana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.