POLOHA

Luxusní 5* hotel se nachází v rozlehlé zahradě přímo u dlouhé písečné pláže s lehátky a slunečníky ve vzdálenosti cca 10 minut od historického centra Varadera. Letiště ve Varaderu je vzdálené přibližně 30 minut jízdy.
Hotel určený pouze pro dospělé od 18 let.
  • 40kmletiště Varadero
  • 12kmVaradero centrum
  • 12kmVaradero Golf Club

POPIS HOTELU

Hotel, který je určen pouze pro dospělé osoby nad 18 let, nabízí svým hostům nepřeberné množství služeb a servisu - velké lázeňské centrum s masážemi, saunou, posilovnou, 4 tenisovými kurty, stolním tenisem, plážovým volejbalem, animacemi, vodními sporty na pláži, lekcemi potápění nebo půjčovnou kol.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel má k dispozici standardně vybavené junior studia, studia s obývací místností, ložnicí a vířivkou s výhledem na oceán a také uzavřenou část nazvanou Royal Area s luxusními studii, které mají obývací pokoj, ložnici a vířivku a výhled na oceán. Tato část má vlastní recepci, bazén a restauraci s obsluhou. Stravování formou bohatého all inclusive můžete využít jak v hlavní restauraci, piano baru, baru u bazénu nebo snach baru otevřeném 24 hodin denně, tak i v 5 restauracích s obsluhou nabízející japonskou, orientální, francouzskou, italskou a kubánskou kuchyni.

Termíny a ceny

Transfery z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Varadero -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.