Poloha

Na jednom z nejprestižnějších míst rekreační oblasti Punta Cana, podél půvabné pláže Bávaro, která se vyznačuje bělostným pískem, křišťálově čistou vodou a bujnou vegetací s palmami leží hotel Paradisus Punta Cana. Celý tento ráj leží 25 minut od letiště Punta Cana, případně 3,5 hodiny od Santo Domingo. Nedaleko odtud se nachází město Higuey s významnou katedrálou.
Užijte si komfort tohoto výjimečného resortu s bohatým program all inclusive
  • 24kmletiště Punta Cana
  • 43kmHiguey
  • 8kmgolf El Cocotal

Popis hotelu

Hotel je vyhlášený svým bohatým programem all inclusive. Naleznete zde vše v hojném počtu: Deset restaurací (bufetová, čínská, barbecue, italská, mexická, japonská, mořská, brazilská, mezinárodní a steaková), sedm barů s domácími i zahraničními nápoji, denní a večerní programy, vodní sporty, potápění, 4 osvětlené tenisové kurty, neomezené možnosti hraní golfu na hřišti El Cocotal, kasino, lázeňské centrum světové úrovně s vířivkou, parní lázní a saunou. Je zde také fitness, spinning, ekologický park k procházkám, možnosti vyjížděk na koních, horolezecká stěna a lukostřelnice. K hotelu patří rozlehlý bazén ve tvaru jezera.

Ubytování a Stravování

Hotel má kapacitu 580 pokojů charakteru apartmá s opticky oddělenou obývací zónou, jsou klimatizované, mají minibar, trezor, rychlovarnou konvici, vysoušeč vlasů, žehličku a za poplatek vysokorychlostní internet. K pokojům patří také terasa se zahradním nábytkem. Ubytování je zajišťováno se stravováním formou all inclusive.

Termíny a ceny

Ceny hotelu jsou na vyžádání. Prosím, kontaktujte nás přes poptávkový formulář nebo prostřednictvím e-mailu, rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Letecká přeprava: Praha – Punta Cana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.