POLOHA

Elegantní resort Paradisus Varadero se nachází přímo na krásné písečné pláži nedaleko centra turistického letoviska Varadero. Transfer z letiště trvá přibližně 50 minut, do oblíbené a hojně navštěvované Havany za 2,5 hodiny. V dosahu je také 18-jamkové golfové hřiště a marina, odkud vyplouvají lodě a katamarany na lodní výlety. nabízí svým klientům ultra all inclusive stravování. , YHI lázně s možnosti kadeřnických a kosmetických služeb, auto půjčovna, vodní sporty či jiné sportovní aktivity.
Hotel vhodný i pro náročné klienty.
  • 40kmletiště Varadero
  • 12kmVaradero Golf Club
  • 138kmHavana

POPIS HOTELU

Resort vysoké kvality v klidném místě je obklopen bujnou vegetací, průzračným mořem a nádhernou lagunou. Vlastní tropická zahrada má rozlohu 56 000 m2. Hotel je dělen na dvě ubytovací části, jedna z nich se nazývá Royal, kde je pro hosty k dispozici vlastní hotelové zařízení s oddělenou recepcí a royal servis zahrnující rovněž služby vlastního komorníka. V obou částech jsou k dispozici bazény, z nichž jeden o velikosti 2.400 m2 patří mezi největší na ostrově.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje různými typy ubytovacích jednotek, od Junior suite rozmístěných do dvoupodlažních bungalovů až po vily s balkonem či terasou. Služby bohatého all inclusive zajišťuje 7 restaurací a 6 hotelových barů.

Termíny a ceny

Transfery z letiště do hotelu a zpět jsou na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Varadero -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.