Poloha

Tento špičkový hotel z mezinárodního řetezce Hyatt se nachází na téměř devítikilometrové písečné pláži ostrova Saadiyat, který má spolu se sousedním hotelem The St.Regis punc jedinečnosti v Abu Dhabi, protože pouze tyto dva hotely jsou směřovány svým výhledem na otevřené moře. Jste-li v Abu Dhabi nelze vynechat návštěvu do 20 minut vzdáleného Ferrari World (cca 20 mint jízdy od hotelu), který je se s vými 200 tis. čtverečnimi metry největším krytým zábavním parkem na světě. Ferrari World byl otevřen v listopadu 2011 , nachází se zde pravděpodobně nejrychlejší horská dráha na světě – Formula Rossa (vozíky ve tvaru formule dosahují rychlosti až 240 km/h, proto nutnou výbavou,kteru každý návštvěvník obdrží jsou ochranné brýle),vystřelovací věž G-Force nebo Made in Maranello (což je virtuální prohlídka továrny v Maranellu, kde se designují a montují vozy Ferrari) a další atrakce, pro nejmenší závodníky je zde připravena speciální dráha, kde se mohou prohánět v modelech Ferrari F430 GT Spider
špičkový hotel v sousedství 18ti jamkového golfového hřiště
  • 36kmletiště Abu Dhabi
  • 0mpláž
  • 23kmFerrari World
  • 250mSaadiyat Beach Golf Club

Popis hotelu

Elegantní pětihvězdičkový hotel mezinárodní hotelové sítě Hyatt leží na dlouhé písečné pláži Saadiyat beach, ekologicky chráněné části ostrova Saadiyat Island. Lokace hotelu přímo vybízí k procházkám podél moře. Golfisté jistě ocení výtečnou polohu hotelu, protože hned v sousedství se nachází Saadiyat Beach Golf Club,k terý se svými 18ti jamkovým hřištěm navrženým legendárním golfistou Garym Playerem nabízí při hraní jedinečné výhledy na može a pláž, kde při troše štěstí je možné spatřit také hnízdící vzácné želvy – karety nebo na otevřeném moři zahlédnout delfíny. Relaxovat můžete ve zdejších lázních Atarmia Spa(masáže, výřivky,sauna, parní lázeň), venkovním 25ti metrovém bazénu, který je jeden z největších v Abu Dhabi, k dispozici jsou také venkovní tenisové kurty.

Ubytování a stravování

Celkem je k dispozici 306 ubytovacích jednotek rozdělených do dvou typů pokojů (cca 50m2), sedm kategorií suit(100 – 270m2) a dvě varianty velkých privátních vil (200-360m2). Villy a rovněž také suity s označením beach view a garden view mají ve vybavení také privátní bazének.Hotel má k dispozici několik restaurací a barů. The Park Bar & Grill – vyhlášená restaurace v celém Abu Dhabi je otevřená pouze pro večeře a servíruje steaky a speciaity na grilu, The Café je celodenní restaurace se zaměřením na mezinárodní kuchyni a blízkovýchodní speciality, kde jsou podávány snídaně,obědy (a la carte) a večeře (buffeové a také a la carte). Beach House je rovněž celodenní restaurace, která se zaměřuje na středomořskou kuchyni. Na kávu, čaj a deserty můžete zavítat do The Library. Užívat si západu slunce s drinkem a koktejly můžete v Beach House Rooftop.Premiové vína a drinky z celého světa si můžete dopřát v The Park Bar, který je otevřen až do pozdních nočních hodin.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000