POLOHA

Funchal je malebné přístavní město s překrásnou plážovou promenádou, jako stvořené pro milovníky historie. Z pobřežní strany je chráněno strmými sopečnými srázy. V úzkých dlážděných uličkách se tyčí domy s balkony, zatímco na kopcích nad městem jsou rozesety bílé vily. Od hotelu vede 3km dlouhá pobřežní promenáda až na známou pláž Praia Formosa. 2 minuty chůze od hotelu se nachází nové obchodní centrum.
Funchal je turistickým centrem ostrova s intimním charakterem
  • 24,5km letiště Funchal
  • 4Km Centrum Funchal
  • 2km pláž Praia Formosa

POPIS HOTELU

Hotelový resort poskytuje ubytování ve 177 pokojích, nabízí 3 restaurace, 3 bary, klientům jsou k dispozici 3 venkovní bazény (1 největší bazén se slanou vodou na ostrově Madeira), dětský bazén, vnitřní bazén, vířivka, sauna, fitness centrum, turecké lázně. Sportovní vyžití – squash, windsurfing, vodní lyže, v blízkosti 2 golfová hřiště, 18 jamkové vzdálené 5km a 27 jamkové vzdálené 19km od hotelu, možnost organizování výletů na člunech, horských túr. Kamenitá pláž se nachází v blízkosti hotelu.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje pokoji, které mají buď přímý nebo částečný výhled na oceán. Všechny pokoje jsou klimatizované, k vybavení patří balkon, koupelna s vysoušečem vlasů, minibar a trezor. Ubytování je možné se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Funchal- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.