Poloha

Rušné, kosmopolitní město Knysna je oblíbenou destinací, které v roce 2008 se dostalo mezi 100 Top destinací dle Trip Advisor Travellers. Původní lesy, jezera, řeky, hory a krásné pobřeží v kombinaci s mírným klimatem je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. Conrad Pezula Resort Hotel and Spa nabízí úchvatné výhledy na Indický oceán, lagunu Knysna a pohoří Outeniqua.
Zahrajete si golf na mistrovském světoznámém 18 jamkovém hřišti Penzula Championship Golf Course
  • 78kmletiště George
  • 0mgolf
  • 27kmKnysna Elephant Park
  • 8kmKnysna Town

Popis hotelu

V tomto luxusním resortu na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak manželské páry, golfisté či hosté toužící po poznání. Resort nabízí řadu aktivit jako jsou výlety s průvodcem po okolí, na kánoích po řece Noetzi, vyjížďky na koních, tenis, lukostřelbu, petanque, dopřát si můžete lázeňskou péči nebo jen tak lenošte u bazénu či si zahrajete golf na mistrovském světoznámém 18 jamkovém hřišti Penzula Championship Golf Course, které se nachází přímo v resortu. Hřiště bylo navrženo Ronaldem Freamem a Davidem Dalem.

Ubytování a stravování

Tento hotel se skládá z 83 luxusních suite různých kategorií. Jednotlivé pokoje jsou zařízeny v moderním africkém stylu. V hotelu je k dispozici též vyhlášená restaurace Zachary, která v minulosti získala řadu významných ocenění a odráží pětihvězdičkový luxus hotelu. Rozhodně si nenechte ujít také vinný sklep s vynikající sbírkou domácích a zahraničních vín. Od otevření v únoru 2005 Pezula Resort Hotel and Spa přitahuje pozornost světových médií a získal již řadu ocenění a uznání, proto si nenechte ujít tento jedinečný zážitek. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.