Poloha

Hotelový resort Pilot Beach se nachází v severozápadní části Kréty u městečka Georgioupolis přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, 38 km od Chanie v oblasti nádherných přírodních scenérií a výhledů na Egejské moře a do hor. Kombinací luxusního ubytování, skvělých služeb a krétské pohostinnosti se řadí k nejvyhledávanějším hotelům na Krétě.
Nejvyhledávanější hotel na Krétě, který je vhodný pro všechny klienty včetně rodin s dětmi.
  • 47km letiště Chania
  • 22km Rethymno
  • 0m pláž

Popis hotelu

Luxusní hotelový resort nabízí ubytování v tradičním architektonickém krétském stylu. Stravování je poskytováno v hlavní hotelové restauraci Kronos či řecké taverně Ariadne a v italské restauraci La Trattoria. Pro děti do 13 let je k dispozici jídelní koutek Tasty Corner s nabídkou dětských jídel a nápojů bez omezení v rozmezí od 11,00 do 17,00 hodin. Lákavou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů představují 4 hotelové bary. Hostům jsou k dispozici 4 bazény, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, fitness a Spa centrum, tenisové kurty a malé fotbalové hřiště. Hotel zajišťuje pravidelné denní i večerní animační programy. Speciálně pro děti je připraven aqualand s bazénem a klouzačkami, miniklub a hřiště. Lehátka, slunečníky i plážové osušky u bazénu i na pláži jsou k dispozici zdarma. Hotel je ideálním místem pro trávení dovolené s dětmi.

ubytování a stravování

Součástí komplexu je 450 klimatizovaných pokojů, bungalovů a rodinných suitů rozmístěných v malých rezidencích na obou stranách silnice (spojené podchodem, některé ubytovací jednotky jsou lokalizovány přímo na pláži), vybavených luxusní mramorovou koupelnou, televizí se satelitním příjmem, lednicí, trezorem a s možností WIFI připojení (za poplatek). Stravování ve formě polopenze a s možností doplatku plné penze

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000