poloha

Moderně zrekonstruovaný hotel se nachází v malebné zahradě přímo u moře a písečné pláže, v klidném prostředí na okraji známého letoviska Paphos.
Hotel pro klienty od 16 let.
  • 138km letiště Larnaca
  • 5km centrum Paphos
  • 0m pláž

popis hotelu

V hotelu se nachází 2 hlavní restaurace, restaurace typu a la carte a bary (Cocktail bar, Pool bar a The Pub). Venkovní bazén s vířivkou, slunečníky a lehátka u bazénu, v zahradě a na pláži jsou k dispozici zcela zdarma. Elixir Spa centrum nabízí svým klientům nepřeberné množství masáží, kosmetických ošetření, relaxaci ve vnitřním vyhřívaném bazénu s vířivkou, sauně, parních lázní nebo v moderně vybaveném fitness centru. Dále jsou klientům k dispozici tenisové kurty, stolní tenis a bowling. Na pláži je bohatý výběr vodních sportů - např. windsurfing, vodní lyžování, kánoe a šlapadla. Ve vzdálenosti přibližně 500m se nachází vodní park Afrodité. Kromě různých animačních programů v hlavní sezóně v průběhu dne se v hotelu konají barbeque u bazénu, ochutnávky vín, různé večírky (kyperské večery, folklórní večery), show a gurmánské večery - obvykle jen v hlavní sezóně.

ubytování a stravování

Vkusně zařízené pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, klimatizací, telefonem, možností připojení na internet (za poplatek), vysoušečem vlasů, satelitní TV , chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí, do zahrady nebo na moře. Součástí vybavení každého pokoje jsou župany, pantofle, žehlicí prkno, žehlička, rychlovarná konvice, plážové osušky a po příjezdu do hotelu minerální voda a miska čerstvého ovoce. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností doobjednání plné penze či ultra all inclusive.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře

Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.