Poloha

Eukalyptus street – jak název napovída – je dva kilometry dlouhá příjezdová silnice do střediska Kolymbia, kterou po obou stranách lemují vzrostlé eukalypty. Kolymbia oblíbené letovisko na severovýchodním pobřeží Rhodosu, najdete zde mnoho obchůdků, útulných taveren, kaváren a barů. Kolymbia v sobě spojuje klid a hezké prostředí s ruchem a zábavou turistického střediska. Z dobře přístupného kopce je překrásný výhled na letovisko i jeho pláže.
all inclusive resort - jen pro dospělé
  • 30kmletiště
  • 0mpláž
  • 23kmměsto Rhodos
  • 2,3kmcentrum Kolymbie

Popis hotelu

Resort je nabízí ubytování ve 202 ubytovacích jednotkách rozdělených do 8mi kategorií. Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově (32m2) nebo v bungalow křídle, případně v přední linii u pláže, v nabídce jsou také suity rovněž členěné dle lokace, některé z nich mají privátní bazének. Klientům je k dispozici moderní SPA centrum se saunou, masážemi, vířivkou a vnitřním vyhřívaným bazénem. Sportovně založení klienti ocení moderně vybavené fitness centrum, menší fotbalové hřiště, tenisové kurty či hřiště na minigolf .Písečná pláž s malými oblázky oceněná modrou vlajkou patří k jedněm z nejkrásnějších na ostrově a představuje bezpečné koupání i pro neplavce.

Ubytování a Stravování

Standardní dvoulůžkový pokoj v hlavní budově má k dispozici 30m2 obytné plochy s možností přistýlky, sofa, všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny TV, telefonem, minibarem, kávovým /čajovým setem , pokoje mají rovněž balkon nebo terasu.Všechny interiéry pokojů jsou laděny do klidných světlých přírodních tonů a hned po vstupu do pokoje působípříjemným, uklidňujícím dojmem.Gurmánům je k dispozici hlavní restaurace nebo restaurace`a la carte, 3 bary. Stravování je zajištěno ve formě polopenze – snídaně se podává bufetovou formou a večeře výběrem ze 3 hlavních jídel se salátovým, předkrmovým a dezertovým bufetem, za příplatek je možné dokoupit all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Rhodos - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.