Poloha

Jezero Lago di Garda bylo vytvořeno obrovským Adižským ledovcem, který vyhloubil tuto gigantickou 372 metrů hlubokou „vanu”. Na severu je jezero úzké – 5 km a rozšiřuje se až na 18 km. V městečku Sirmione, které je navštěvované i pro sirné koupele, stojí velký scaligerovský hrad. Vybudovali ho ve 13. století Scaligerové z Verony. Hotel Porto Azzurro se nachází v klidné rezidenční čtvrti, pár metrů od břehů jezera Garda u malebného městečka Colombare. Pokud toužíte po pohodové dovolené, našli jste to správné místo jen 500 metrů od pláže.
Pouhých 15 minut chůze od centra.
  • 814km Praha
  • 39km Verona

Popis hotelu

Hotel Porto Azzurro nabízí venkovní bazén (18 ×9 metrů) uprostřed zahrady. Pokud se chcete opalovat, je tu pro vás velká slunná terasa s výhledem na jezero. V hotelu dále najdete restauraci La Sirena, kde můžete ochutnat místní speciality, a lounge bar. Součástí hotelu jsou také tenisové kurty, půjčovna kol a parkoviště pro své hosty zdarma. Do centra města Colombare, kde se nachází množství restaurací a kaváren, je to 15 minut pěší chůze. Do města Sirmione, kde jsou i nákupní možnosti, to činí přibližně 1,5 km.

Ubytování a stravování

Hotel svým klientům nabízí kvalitní ubytování a služby na úrovni. Pokoje jsou pohodlné a všechny nabízejí klimatizaci, vlastní koupelnu se sprchou, trezor, terasu nebo balkón. Disponuje 4 typy ubytování: pokoje Classic, Design, Design suite a Family desing. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení si polopenze či plné penze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.