poloha

Hotel je vystavěn v mírném svahu v obrovské zahradě přímo na privátní pláži ve vzdálenosti 2 kilometry od vesničky Elounda a asi 7 kilometrů od městečka Agios Nikolaos. Elounda je městečko na okraji Mirabelského zálivu, vzdálené 75 kilometrů od Héraklia a známé koncentrací luxusních hotelů. Malebné prostředí je doplněno výhledem na ostrov Spinalonga a na poloostrov Kolokitha. Vzhledem ke klidnějšímu nočnímu životu je tato oblast vhodná pro klienty, kteří chtějí relaxovat.
Na hotelovém pozemku naleznete 9 jamkové golfové hřiště a tenisové kurty.
  • 70km letiště Heraklion
  • 2km centrum Elounda
  • 0m pláž

popis hotelu

Luxusní kapacita se skládá z hotelové budovy, bungalovů a vil a poskytuje nezapomenutelný pohled na svažující se hory a krásný záliv Mirabelo s průzračně čistou vodou. K vybavení hotelu patří však i velký bazén. Stravování je v hotelové restauraci bufetovým způsobem. Povečeřet je možné i v restauraci a la carte. Dále je k dispozici sauna, fitness, masáže a vodní sporty na pláži.

ubytování a stravování

Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny a mají výhled na moře. Některé bungalovy mají z terasy přímý vstup do bazénu se slanou vodou. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Fotogalerie

© 2018 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000