Poloha

Hotel nacházející se na Chalkidiki pouhých 85 km od centra Soluně. Chalkidiki je míso s množstvím květů a kvetoucích stromů od časného jara dlouho do léta, s piniovými háji sestupujícími až k moři, olivovými sady a cypřišovými alejemi. Pobřeží členitého, hornatého území oplývá dlouhými písčitými plážemi. Obec Nea Moudania má rozvinutou turistickou infrastrukturu s tradičními tavernami, kavárničkami a bary, ale také přístavem a kulturním životem. Příznivé klima na Chalkidiki zmiňují již Hérodotos a Thúkydidés.
Hotel nabízí klid soukromého klubu, vitalitu exkluzivních lázní a potěšení z gastronomických lahůdek.
  • 75km letiště Thessaloniki
  • 85km centrum Soluň
  • 0m pláž

Popis hotelu

Klidný areál nízkých vilek, jehož eleganci umocňuje pečlivě upravená zahrada se subtropickými keři a květinami. Domky jsou vystavěné kolem přírodní zátoky Sani Marina s vlastní pláží, další písečné pláže leží v dosahu 300-500 m (privátní pláž u Sani Asterias Suites nebo pláž u Sani beach hotelu). Porto Sani Village je součástí Sani Resortu a nabízí ubytování nenápadného luxusu a vysoké estetičnosti - ručně vyráběný nábytek, lněné tkaniny a dřevo. Hlavní bazén, bazné pouze pro dospělé, dětský bazén, dětské kluby, hlídání dětí, zahradní divadlo, směnárna. Sportovní vyžití - plážový volejbal, basketbal, aerobic, tenisové kurty a široká základna vodních sportů. Příjemné chvíle plné relaxace můžete strávit v hotelovém lázeňském centru nebo salónu krásy.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 103 apartmá. Všechna apartmá byla v roce 2008 zrekonstruována. Apartmá s výhledem do zahrady jsou velmi prostorná (obývací pokoj s ložnicí, cca 55 m2). Ubytování je zajištěno se snídaní s možností přiobjednání polopenze. Polopenzi mohou hosté čerpat v mnoha restauracích po celém Sani Resortu (např. Artemis restaurace - bufetové snídaně, večeře a´la carte, Lagoon - a´la carte restaurace a Sea Breeze bar).

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Soluň-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.