poloha

Hotel leží v oblasti Tragaki, odlehlé zátoce ostrova, 8 km od mezinárodního letiště Zakynthos a 7 km od města a ostrovního přístavu. Nejbližší vesnice je z letoviska vzdálena pouhý jeden kilometr. Tento unikátní resort se pyšní několika prestižními oceněními - nejlepší evropský vilový resort v roce 2007 a 2008, dlouhodobě je považován za jeden z nejlepších řeckých hotelů. Bude-li Vám dlouhá chvíle, můžete se vydat na některý z privátních výletů rychlým člunem a jachtou na známé a odlehlé pláže a k atrakcím ostrova Zakynthos a dalších ostrovů Jónského moře.Vybrat si můžete například známý vrak lodi, modré jeskyně či Želví ostrov (známý díky mořským želvám caretta caretta.
Přímo před hotelem privátní písečná pláž.
  • 8km letiště
  • 1,5km centrum
  • 0km pláž

popis hotelu

V hotelu se nachází Restaurace Club House, která nabízí výjimečný kulinářský zážitek řecké a středomořské kuchyně v uvolněném plážovém prostředí s úchvatným výhledem na Jónské moře a sousední ostrov Kefalonie. Chcete-li uniknout ze soukromí svých vil, můžete večer posedět třeba v baru Club House, který servíruje koktejly, alkoholické nápoje a občerstvení nejen po celý den ale i v noci. Samozřejmostí je rovněž stravování v soukromí Vaší vily, protože k dispozici je 24h pokojový servis. Resort se postará rovněž o Vaše speciální nároky na stravu (zdravotní a jiné diety). Je pamatováno také na děti o které se postarají vyškolené chůvy. Lázeňské zážitky-více než 20 terapií z celého světa, inspirováno řeckou přírodou a silou aromaterapie, výběr zaručených starořeckých terapi. Léčebné kůry se provádějí v soukromých prostorách lázeňských vil a thalassoterapie s výhledem na úchvatné Jónské moře. Rovněž sportovci si přijdou na své mají na výběr z nabídky vodních sportů jízdy na koni, fitness, potápění nebo tenis.

ubytování a stravování

Vilový koncept si zakládá na absolutním soukromí s výjimečnými službami 5ti hvězdičkového hotelu po celých 24h denně. Hosté si můžou vybrat z několika typů vil od jednoložnicových až po čtyřložnicové, od nejmenší se 70m2 až po nejprostornější s plochou 400m2.. Všechny vily mají privátní, vyhřívaný bazén, mramorovou koupelnu s jacuzzi vybavenou kosmetikou Bvlgari, špičkovou elektroniku značky Bang & Olufsen, pracovní stůl s PC, internet, minibar, trezor, klimatizace. Ubytování je zajištěno bez stravy s možností doobjednání americké snídaně.

Termíny a ceny

Příplatek za snídani: 1250 Kč/osoba/den
Transfer z letiště do hotelu a zpět: zahrnuto v ceně za vilu.
Letecká přeprava: Praha – Zakynthos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000