Poloha

Porto Zante Villas and Spa, člen Small Luxury Hotels of the world, se nachází v oblasti Tragaki, odlehlé zátoce ostrova, 8 km od mezinárodního letiště Zakynthos a 7 km od města a ostrovního přístavu. Nejbližší vesnice je z letoviska vzdálena pouhý jeden kilometr. Tento unikátní resort se pyšní několika prestižními oceněními - hotel byl oceněn jako jeden z 14 World´s Best Family Hotels. Hotel je dlouhodobě je považován za jeden z nejlepších řeckých hotelů. V roce 2017 získal hotel ocenění World Travel Awards. Bude-li Vám dlouhá chvíle, můžete se vydat na některý z privátních výletů rychlým člunem a jachtou. Navštívit můžete známé i odlehlé pláže ostrova Zakynthos a dalších ostrovů Jónského moře. Vybrat si můžete například známý vrak lodi, modré jeskyně či Želví ostrov (známý díky mořským želvám caretta caretta), okolní ostrovy a také můžete poznat antickou Olympii, kolébku Olympijských her.
Privátní vily s vyhřívaným bazénem.
  • 8km letiště
  • 1,5km centrum
  • 0km pláž

Popis hotelu

Porto Zante Villas & Spa je luxusní butikový hotel. V hotelu se nachází Restaurace Club House, která nabízí výjimečný kulinářský zážitek řecké a středomořské kuchyně v uvolněném plážovém prostředí s úchvatným výhledem na Jónské moře a sousední ostrov Kefalonie. Restaurace Maya, umístěná na pláži Porto Zante, nabízí asijskou kuchyni. Chcete-li uniknout ze soukromí svých vil, můžete večer posedět v baru Club House, který servíruje koktejly, alkoholické nápoje a občerstvení nejen po celý den ale i v noci. Samozřejmostí je rovněž stravování v soukromí vaší vily - k dispozici je 24 h pokojový servis. Resort se postará rovněž o Vaše speciální nároky na stravu (zdravotní a jiné diety). Je pamatováno také na děti o které se postarají vyškolené chůvy. Lázeňské zážitky zahrnují více než 20 terapií z celého světa, inspirováno řeckou přírodou a silou aromaterapie, výběr zaručených starořeckých terapií. Léčebné kůry se provádějí v soukromých prostorách lázeňských vil a thalassoterapie s výhledem na úchvatné Jónské moře. Rovněž sportovci si přijdou na své, mají na výběr z nabídky vodních sportů jízdy na koni, fitness, potápění nebo tenis.

Ubytování a stravování

Vilový koncept si zakládá na absolutním soukromí s výjimečnými službami 5ti hvězdičkového hotelu po celých 24 h denně. Hosté si můžou vybrat z několika typů vil od jednoložnicových až po čtyřložnicové, od nejmenší s rozlohou 85 m2 až po nejprostornější s plochou 450 m2. Všechny vily mají privátní, vyhřívaný bazén s tropickou zahradou, mramorovou koupelnu s jacuzzi vybavenou kosmetikou Bvlgari, špičkovou elektroniku značky Bang & Olufsen, satelitní televizi, internet, minibar, trezor, klimatizace. Ubytování je zajištěno včetně snídaně, která může být podávána v restauraci či v soukromí vily.

Deluxe Spa Villa

Soukromá vila s rozlohou 85 m² je umístěna na pobřeží a nabízí svým hostům luxus vyhřívaného bazénu a pohádkové výhledy na azurové moře. Venkovní prostory vily (terasa, bazén a zahrada) se rozkládají na ploše 95 m2. Vilu tvoří 4 místnosti – ložnice, obývací pokoj s kuchyní, menší obývací pokoj a koupelna vybavená jacuzzi vanou a samostatnou sprchou. Maximální kapacita vily jsou 4 osoby.

One Royal Spa Villa

Tato vila nabízí na ploše 120 m2 ložnici, prostornou jídelnu s obývacím pokojem, kuchyň, dvě koupelny a samostatnou šatnu. Z koupelny, obývacího pokoje a ložnice je vstup na soukromou terasu. Venkovní prostory vily se rozkládají na ploše 260 m2. Výhled na moře mohou hosté pozorovat z bazénu, či z pohodlí lehátek umístěných na zahradě. Vila je určena maximálně pro 4 hosty.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech vil. Níže ceník pro vybrané vily na sezonu 2019.
Ceny ostatních vil na vyžádání.

 5.5. - 18.5.2019  19.5. - 30.6.2019  1.7. - 31.8.2019  1.9. - 14.10.2019
 Deluxe Spa Villa  42.400,- Kč  46.380,- Kč  63.600,- Kč  46.380,- Kč
 One Royal Spa Villa  71.550,- Kč  74.200,- Kč  95.400,- Kč  74.200,- Kč
*Cena za vilu na noc včetně snídaně a zpátečního privátního transferu letiště - hotel - letiště.

Letecká přeprava: Praha – Zakynthos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.