Popis vlaku

Vydejte se s námi na cestu legendárním vlakem Venice - Simplon Orient Express, jež je pozůstatkem světoznámého vlaku, jež proslul také díky románu Agathy Christie - Vražda v Orient expresu. Jednotlivé vagóny jsou uzpůsobeny dnešním požadavkům, avšak již při samotném pohledu do interiéru se vrátíte do elegantního věku cestování 20. a 30. let 20. století. Stylově zařízené kabiny, vynikající kuchyně a živá zábava na palubě ve vás zanechá jeden z nejlepších cestovatelských zážitků. K dispozici jsou dvoulůžkové kabinky a suite jež disponují originálním umývacím koutem s teplou a studenou vodou. Během cesty můžete navštívit restaurační a barový vagón, jež ve Vás zanechá jedinečný kulinářský dojem.

Program

Sobota – Po nástupu a usazení v jedné z pohodlných kabinek odjezd z Prahy do Londýna. Během cesty s jedinečným výhledem Vám bude servírován odpolední čaj. Před večeří v jednom ze tří restauračních vozů si můžete dopřát aperitiv v barovém vozu a seznámit se s ostatními cestujícími nebo se zaposlouchat do příjemné hudby klavíru. Po večeři se Vaše kabina přemění na útulnou ložnici.

Neděle – Ráno Vám osobní steward naservíruje snídani do kabiny. Během dopoledne můžete navštívit Boutique, který Vám nabídne množství upomínkových předmětů té nejvyšší kvality značky Orient Expressu. Cestou z Paříže do Calais se bude podávat vynikající brunch. Po příjezdu do Calais Vás hostesky doprovodí k autobusu, kterým se dopravíte Eurotunelem do Folkestonu. Po příjezdu již na Vás čeká British Pullman, který Vás zaveze do Londýna na slavnou Victoria Station. Během cesty malebnou krajinou Kentu si můžete vychutnat tradiční anglický „afternoon tea“ spolu se sklenkou šampaňského.

Itinerář v kostceNádražíPříjezdOdjezd
Sobota Praha - Smíchovské nádraží - 14:11
Neděle Frankfurt 00:11 00:13
Neděle Paříž (stanice Gare de l'Est) 08:32 09:19
Neděle Londýn (stanice Victoria)  17:30 -


Uvedené časy jsou pouze orientační.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000